skip to Main Content

Spořící účet od Air bank

  • Stačí jen pětkrát v měsíci zaplatit kartou.
  • Zhodnocení zůstatku na účtu 1,5 % úrokem.
  • Bez další administrativy, podmínek a otázek.
Porovnat spořící účty
Rychlá půjčka od Zaplo

Úrok až
1,5 %

Vedení účtu
Zdarma

Vyřízení online
Ano

Základní údaje

Úroková sazba do 250 000 Kč1,5 %
Úroková sazba nad 250 000 Kč0,1 %
Úroková sazba nad 1 000 000 Kč0 %
Poplatky za vedeníZdarma
Povinný běžný účetAno
Minimální vklad0 Kč
Možnost vyřídit onlineAno
Měna účtuCZK, EUR, USD

Air Bank má na našem trhu už několikaletou tradici

Na českém trhu je již od roku 2011 a působení je to zatím věru úspěšné, statisíce spokojených klientů využívá nejen běžný a spořicí účet, ale i spotřebitelské úvěry nebo hypotéky. Zůstatek mezi běžným a spořicím kontem převedete za pár vteřin, neexistují žádné minimální vklady nebo poplatky za vedení účtu.

Až do čtvrtmilionového zůstatku je úroková sazba ve výši 1,5 %, stačí k tomu pouze jediné – zaplatit pětkrát v kalendářním měsíci kartou, tedy účet aktivně využívat. Může to být platba u benzínky, v supermarketu nebo na poště, vše se počítá (a v libovolné výši)!

Časté dotazy

Co potřebuji k založení spořicího účtu Air Bank?

Nic jiného než to, co je potřeba k otevření klasického osobního konta. Nabízí se možnost založení online, pokud už máte účet u jiné české banky. Pokud chcete osobně, stačí se dostavit na pobočku s občanským průkazem a financemi, které na nově otevřený účet chcete vložit.

Budu mít možnost si svůj spořicí účet pravidelně kontrolovat?

Jistě, třeba každý den. Air bank vám nabídne internetové bankovnictví v rámci mobilní aplikace My Air, kde můžete mít o všem detailní přehled.

Kolik spořicích účtů s Air bank vlastně mohu mít?

Nabízí se možnost otevřít až tři podobná konta – jedno vedené v českých korunách (CZK) a další dvě v amerických dolarech (USD) nebo eurech (EUR).

Dokumenty

Logo banky Air bank

Hlavní důvody proč zvolit spořící účet Air bank

Žádné poplatky a možnost založení už během pár minut. Air bank účet už je k dispozici takřka 700 tisíc klientů. Nabízí se i přes 1600 míst k výběru hotovosti, včetně terminálů Sazky. Se spořicím účtem tak můžete nakládat zcela libovolně, žádné omezení ani sankce na vás nečekají. Takže, sečteno a podtrženo, největší výhody?

  • Úročení zůstatku 1,5 % až do výše 250 tisíc korun.
  • Bez poplatků za sjednání, bez pokut za zrušení.
  • Stačí jen pětkrát měsíčně zaplatit kartou. Cokoliv.
Půjčky pro podnikatele i začínající živnostníky.

Spořicí účet Air bank má v zásadě tytéž podmínky jako běžný osobní účet, můžete si mezi nimi libovolně převádět prostředky nebo vybírat z bankomatu. Žádné sankce ani omezení zde jistě nehrozí, všechny transakce jsou věcí okamžiku. Ze spořicího účtu je možné platit jakoukoliv jednorázovou platbu v ČR nebo v cizině, ani tady neexistují žádné mantinely!

Air bank se těší už léta značné popularitě

Klienti ji znají od roku 2011, Air bank patří k nejsilnějším hráčům na trhu, který rád přichází s různými inovacemi, které často představuje v originálních reklamních spotech. Bezkontaktní platební nálepky nebo založení účtu prostřednictvím mobilního telefonu patří jistě k těm nejzajímavějším. Vklad na spořicí účet není vázán žádnou výpovědní lhůtou a můžete jej ze dne na den vybrat, pokud budete potřebovat – není třeba čekat nebo bát se sankcí za zrušení konta.

Jedna z nejzajímavějších sazeb v ČR

Pravda, dříve měla Air bank ve své nabídce i mírně vyšší úročení, ale 1,5 % je rozhodně dost na to, aby patřila stále v tomto ohledu k nejlepším na trhu. Od roku 2017 je navíc k dispozici neustále aktualizovaná mobilní aplikace My Air, díky níž si každý klient jednoduše pohlídá platby a zůstatky na svém kontě. Oblíbená česká značka tak může jen růst, přidáte se k ní v budoucnu také vy?

Air bank - člen skupiny PPF

Něco málo o Air bank

Banka byla založena v květnu 2011, na trh vstoupila zhruba o půl roku později. Je součástí skupiny PPF Petra Kellnera, akcionářem je společnost Home Credit B.V., sídlo bychom našli na Praze 11 v Hráského ulici. V současnosti má takřka 700 tisíc zákazníků, přičemž je zde potenciál dalšího růstu. Hranici půl milionu klientů Air bank překročila již v roce 2016.

Podobné účty

Logo od Banka CREDITAS
Logo od ING
Logo od Raiffeisenbank
Logo od Sberbank
Logo Equa Bank
Hodnocení
0 / 5 0

Your page rank:

Back To Top