skip to Main Content

Spořící účet od Air bank

  • Stačí jen pětkrát v měsíci zaplatit kartou.
  • Zhodnocení zůstatku na účtu 1,5 % úrokem.
  • Bez další administrativy, podmínek a otázek.
Porovnat spořící účty
Rychlá půjčka od Zaplo

Úrok až
1,5 %

Vedení účtu
Zdarma

Vyřízení online
Ano

Základní údaje

Úroková sazba do 250 000 Kč 1,5 %
Úroková sazba nad 250 000 Kč 0,1 %
Úroková sazba nad 1 000 000 Kč 0 %
Poplatky za vedení Zdarma
Povinný běžný účet Ano
Minimální vklad 0 Kč
Možnost vyřídit online Ano
Měna účtu CZK, EUR, USD

Air Bank má na našem trhu už několikaletou tradici

Na českém trhu je již od roku 2011 a působení je to zatím věru úspěšné, statisíce spokojených klientů využívá nejen běžný a spořicí účet, ale i spotřebitelské úvěry nebo hypotéky. Zůstatek mezi běžným a spořicím kontem převedete za pár vteřin, neexistují žádné minimální vklady nebo poplatky za vedení účtu.

Až do čtvrtmilionového zůstatku je úroková sazba ve výši 1,5 %, stačí k tomu pouze jediné – zaplatit pětkrát v kalendářním měsíci kartou, tedy účet aktivně využívat. Může to být platba u benzínky, v supermarketu nebo na poště, vše se počítá (a v libovolné výši)!

Časté dotazy

Co potřebuji k založení spořicího účtu Air Bank?

Nic jiného než to, co je potřeba k otevření klasického osobního konta. Nabízí se možnost založení online, pokud už máte účet u jiné české banky. Pokud chcete osobně, stačí se dostavit na pobočku s občanským průkazem a financemi, které na nově otevřený účet chcete vložit.

Budu mít možnost si svůj spořicí účet pravidelně kontrolovat?

Jistě, třeba každý den. Air bank vám nabídne internetové bankovnictví v rámci mobilní aplikace My Air, kde můžete mít o všem detailní přehled.

Kolik spořicích účtů s Air bank vlastně mohu mít?

Nabízí se možnost otevřít až tři podobná konta – jedno vedené v českých korunách (CZK) a další dvě v amerických dolarech (USD) nebo eurech (EUR).

Dokumenty

Logo banky Air bank

Hlavní důvody proč zvolit spořící účet Air bank

Žádné poplatky a možnost založení už během pár minut. Air bank účet už je k dispozici takřka 700 tisíc klientů. Nabízí se i přes 1600 míst k výběru hotovosti, včetně terminálů Sazky. Se spořicím účtem tak můžete nakládat zcela libovolně, žádné omezení ani sankce na vás nečekají. Takže, sečteno a podtrženo, největší výhody?

  • Úročení zůstatku 1,5 % až do výše 250 tisíc korun.
  • Bez poplatků za sjednání, bez pokut za zrušení.
  • Stačí jen pětkrát měsíčně zaplatit kartou. Cokoliv.
Půjčky pro podnikatele i začínající živnostníky.

Spořicí účet Air bank má v zásadě tytéž podmínky jako běžný osobní účet, můžete si mezi nimi libovolně převádět prostředky nebo vybírat z bankomatu. Žádné sankce ani omezení zde jistě nehrozí, všechny transakce jsou věcí okamžiku. Ze spořicího účtu je možné platit jakoukoliv jednorázovou platbu v ČR nebo v cizině, ani tady neexistují žádné mantinely!

Air bank se těší už léta značné popularitě

Klienti ji znají od roku 2011, Air bank patří k nejsilnějším hráčům na trhu, který rád přichází s různými inovacemi, které často představuje v originálních reklamních spotech. Bezkontaktní platební nálepky nebo založení účtu prostřednictvím mobilního telefonu patří jistě k těm nejzajímavějším. Vklad na spořicí účet není vázán žádnou výpovědní lhůtou a můžete jej ze dne na den vybrat, pokud budete potřebovat – není třeba čekat nebo bát se sankcí za zrušení konta.

Jedna z nejzajímavějších sazeb v ČR

Pravda, dříve měla Air bank ve své nabídce i mírně vyšší úročení, ale 1,5 % je rozhodně dost na to, aby patřila stále v tomto ohledu k nejlepším na trhu. Od roku 2017 je navíc k dispozici neustále aktualizovaná mobilní aplikace My Air, díky níž si každý klient jednoduše pohlídá platby a zůstatky na svém kontě. Oblíbená česká značka tak může jen růst, přidáte se k ní v budoucnu také vy?

Air bank - člen skupiny PPF

Něco málo o Air bank

Banka byla založena v květnu 2011, na trh vstoupila zhruba o půl roku později. Je součástí skupiny PPF Petra Kellnera, akcionářem je společnost Home Credit B.V., sídlo bychom našli na Praze 11 v Hráského ulici. V současnosti má takřka 700 tisíc zákazníků, přičemž je zde potenciál dalšího růstu. Hranici půl milionu klientů Air bank překročila již v roce 2016.

Podobné účty

Logo od Banka CREDITAS
Logo od ING
Logo od Raiffeisenbank
Logo od Sberbank
Logo Equa Bank
Hodnocení
0 / 5 0

Your page rank: