skip to Main Content

Creditstar půjčka

 • Rychlé vyřízení on-line
 • Rozsah půjčky až 25 000 Kč
 • Možnost prodloužení splatnosti
Vyřizování půjčky Creditstar online
Creditstar půjčka

Výše půjčky až
25 000 Kč

Splatnost půjčky
5 – 180 dní

Úrok již od
0 % ročně

Typ půjčky: Nebankovní
Výše půjčky: 1 000 – 25 000 Kč
Splatnost: 5 – 180 dní
Nový klient: maximálně 12 000 Kč
Úrok: od 0 % (v případě první půjčky) jinak 0,9 % z vypůjčené částky denně
Kontrola registru: Ano (individuálně)
Doložení příjmu: Ne

Rychlá půjčka Creditstar se hodí jako ideální pomoc pro někoho, kdo se ocitl ve finanční tísni před výplatou, přišla mu nenadálá faktura nebo se rozbil důležitý spotřebič. Je neúčelová, takže ji můžete využít na cokoliv. Noví klienti mají první půjčku zdarma na dobu 30 dní. Jednoduše vyplňte on-line žádost a půjčte si peníze. Nezabere to víc jak 10 minut.

Krátkodobá půjčka Creditstar pro každého

Rychlá nebankovní půjčka Creditstar se dá zařadit do kategorie půjček do výplaty pro každého. Úvěrový rámec je poměrně vysoký, až 25 000 Kč. Noví klienti mají částku omezenou na 12 000 Kč. Při splatnosti do 30 dnů ale mohou získat peníze zdarma, bezúročně. Pokud si tedy půjčíte 12 000 Kč, za 30 dní tuto částku vrátíte a nic navíc.

Klienti musí vlastnit účet u banky. Při registraci musíte provést ověření totožnosti přes internetové bankovnictví nebo uhrazením poplatku ve výši 1 Kč. Kontrolují se registry dlužníků (posuzují se však individuálně), potvrzení o příjmech není obvykle nutné. Je možné částečné splacení nebo předčasné splacení.

Hlavní výhody

 • Pohodlné a rychlé sjednání úvěru komplet on-line
 • Jednoduché a přímočaré podmínky
 • Peníze na účtu do 15 minut od schválení
 • Prodloužení splatnosti až o 30 dní
 • Možnost předčasného splacení
 • Splacení přes účet, v hotovosti v bance nebo poštovní poukázkou
 • Neúčelová půjčka (peníze můžete využít na cokoliv)

Pro koho je půjčka vhodná?

Půjčka se hodí pro všechny s trvalým bydlištěm v ČR, kteří mají vlastní bankovní účet. Dále je potřeba, abyste měli příjem a bylo vám alespoň 18 let. Peníze můžete využít na úhradu složenek, faktur, nenadálých výdajů, nákup dárků a podobně. Protože je neúčelová, nemusíte dokládat, na co peníze použijete.

Zodpovědná půjčka

Společnost se zavázala k odpovědnému úvěrování. Proto má nastavená poměrně přísná kritéria při zpracování půjčky. Využívá kreditního skóre, kontroly kreditních referenčních agentur a dostatečné ověřování příjmu. Vše řeší v souladu s platnými právními předpisy.

Vyřízení Creditstar půjčky

 1. Půjčujete si poprvé? Zvolte si výši půjčky a splatnost. Noví klienti mohou požádat maximálně o 12 000 Kč. Klikněte na tlačítko zažádat.
 2. Zaregistrujte se. Uvedením osobních údajů získáte svůj uživatelský účet, kde můžete kontrolovat stav půjčky.
 3. Nyní proběhne proces ověření totožnosti a kontroly schopnosti splácet.
 4. Potvrďte žádost, která bude dále předána k přezkoumání. Spojí se s vámi operátor, který se zeptá na detaily žádosti. V některých případech je možné, že bude nutné zaslat další doklady (kopie dokladu totožnosti, potvrzení o bydlišti, výpis z bankovního účtu nebo potvrzení o výši příjmů).
 5. Jakmile je žádost schválená, máte peníze na účtu většinou do 15 minut.
 6. V případě žádosti o opakovanou půjčku je postup stručnější. Ve svém klientském účtu zvolíte výši částky a potvrďte. Budete posuzováni podobně jako u první půjčky.

Časté dotazy

Jaká kritéria musím splňovat při žádosti o Creditstar půjčku?

Každá žádost je pečlivě zvažovaná. Je důležité uvést pravdivé údaje. Každý žadatel musí mít trvalý pobyt v ČR, osobní bankovní účet na své jméno, pravidelný příjem, mít minimálně 18 let a projít kontrolou schopnosti splatit úvěr.

Proč mi byla zamítnuta opakovaná žádost?

Každá žádost je vždy kontrolovaná. To znamená, že i když vám byla schválena žádost o první půjčku, další už projít nemusí. Možná momentálně nesplňujete kritéria důležitá pro její získání. Kontaktujte zákaznický servis a zeptejte se na podrobnosti.

Kdy budou peníze převedeny na můj účet?

Creditstar vlastní účty ve všech velkých bankách. Jakmile je schválena vaše žádost, budou vám peníze převedeny jako interní platba, což by nemělo trvat déle než 15 minut. Čas se může lišit podle podmínek jednotlivých bank.

Jak mohu prodloužit výpůjční dobu půjčky?

Existující půjčku lze prodloužit o 5-30 dnů tak, že se přihlásíte do svého uživatelského účtu a na stránce „Mé aktivity“ uvidíte funkci prodloužení výpůjčního období. Podejte si žádost o prodloužení a následně uhraďte poplatek za tuto službu.

Co když chci odstoupit od smlouvy?

Odstoupit od smlouvy o půjčce můžete do 14 dnů od jejího uzavření. Není nutné uvádět důvody a nehrozí vám žádné sankce. Do 30 dní pak musíte vrátit půjčenou částku i s úrokem za období od poskytnutí půjčky až po odstoupení od smlouvy.

Poplatky

Sjednání půjčky je zdarma. Klient platí pevně stanovené úrokové sazby ve výši 0,9 % denně z vypůjčené částky. To neplatí na první půjčku, na kterou se vztahuje akce a máte ji v podstatě zdarma. Zaplatíte jen to, co si půjčíte.

Půjčku je možné kdykoliv z části nebo úplně zaplatit. Budou vám sníženy náklady půjčky o výši úroku a dalších nákladů, které byste museli platit, pokud by nedošlo k předčasnému splacení půjčky.

V případě prodlení se splátkou platí klient 0,1 % denně z částky, ohledně níž je v prodlení. Za každou písemnou upomínku nebo výzvu k úhradě zaplatí navíc 200 Kč.

O společnosti Creditstar Czech, s.r.o.

Půjčku poskytuje společnost Creditstar Czech, která je součástí nadnárodní skupiny Credistar Group. Zaměřuje se na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. Na trhu působí už od roku 2006 a mimo České republiky se s ní můžete setkat v osmi dalších zemích.

Kontakty

Vyplňte online žádost

Žádost o půjčku odešlete online. Vše zařídíte ze svého domova a do 15 minut již můžete očekávat její schválení.

Budete kontaktování

Schválení žádosti probíhá okamžitě. Budete obratem kontaktováni poskytovatelem půjčky a domluvíte si podmínky čerpání.

Obdržíte peníze

Výplata peněz proběhne na váš bankovní účet. Peníze můžete získat ještě v den podání žádosti o půjčku.

Kategorie

SMS Credit půjčka
Rychlá PLUS Půjčka
Crediton půjčka
Creditportal půjčka
Půjčka7.cz
Kredito půjčka
VIA SMS půjčka
Zaplo půjčka ihned
Creditsor půjčka
Ferratum půjčka
Hodnocení
0 / 5 5

Your page rank: