skip to Main Content

Srovnávač pojištění online

Získejte výhodné životní nebo neživotní pojištění raz dva

Cestovní pojištění

Pojištění nemovitostí

Pojištění domácnosti

Životní pojištění

Úrazové pojištění

Pojištění zvířete

Pojištění odpovědnosti

Pojištění právní ochrany

Nejste spokojení s výší pojistného? Zdá se vám, že platíte za životní pojištění, pojištění nemovitosti nebo cestovní pojištění zbytečně vysoké částky? Uvažovali jste už o srovnávači pojištění online? Nechte si spočítat nezávaznou kalkulaci. Finanční úspora může být značná. Spolupracujeme se všemi důvěryhodnými poskytovateli životního i neživotního pojištění a jsme vám schopní zajistit ty nejvýhodnější smluvní podmínky.

Pojištění na PROFI MONEY

  • Neustále vylepšujeme naše služby, abychom zajistili, že použití našeho srovnávače bude rychlé a snadné.
  • Úzce spolupracujeme s nejdůvěryhodnějšími poskytovateli, abychom vám byli schopní zajistit ty nejlepší nabídky pojištění.
  • Nepreferujeme žádné poskytovatele pojištění, vždy vám jednotlivé nabídky objektivně porovnáme a ukážeme vám tu nejlevnější nebo nejvýhodnější nabídku.
  • Chápeme, jak je důležité chránit vaše osobní údaje. Můžete si být jistí, že všechny informace, které nám poskytnete, jsou stoprocentně zabezpečené.
  • Ať už hledáte jakýkoliv produkt životního nebo neživotního pojištění, jsme vám schopní nabídnout tu nejvýhodnější nabídku už za pár okamžiků.

Typy pojištění

Povinné ručení

Srovnání povinného ručení

Povinné ručení je pojištění, které si musí sjednat každý motorista. Bez sjednaného povinného ručení nesmíte vyjet se svým vozem na veřejné komunikace. Povinné ručení vám poskytuje ochranu před škodami na zdraví i majetku, které svou nehodou způsobíte druhému účastníkovi dopravní nehody nebo třetí straně. Přestože je ze zákona vyžadováno, proč byste za něj měli platit zbytečně vysokou částku?

Havarijní pojištění

Srovnání havarijního pojištění

Havarijní pojištění vás oproti povinnému ručení ochrání i před škodami, které nehodou způsobíte na vlastním vozidle. Obvykle je sjednáno se spoluúčastí, která běžně činí jednotky procent nebo tisíce korun. Každý zodpovědný majitel nového a drahého vozidla by měl o sjednání havarijního pojištění zauvažovat. Může mu ušetřit i statisícové náklady na opravu automobilu.

Cestovní pojištění

Srovnání cestovního pojištění

Cestovní pojištění je důležité si sjednat, pokud plánujete jakoukoliv zahraniční cestu. Z pojistky jsou hrazeny drahé náklady na lékařskou péči v zahraničí – mohou se vyšplhat do milionů korun. Stejně tak vám může poskytnout krytí pro převoz ze zahraničí domů, ztrátu zavazadel a dokladů, nebo i doplňkové úrazové pojištění.

Pojištění nemovitosti

Srovnání pojištění nemovitostí

Pojištění nemovitosti patří k nejlevnějším neživotním pojištění, může vás přitom ochránit před fatálními škodami, které mohou nenávratně změnit váš život k horšímu. Pojištění nemovitosti chrání váš byt či dům – nosné zdi a střechu, před škodami, které mohou způsobit živelní pohromy nebo vaše nešikovnost.

Pojištění domácnosti

Srovnání pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti si lidé často sjednávají spolu s pojištěním nemovitosti jako komplexní balíček, který má ochránit nejenom fyzickou stavbu, ale i obsah domácnosti a cennosti v ní obsažené. Kromě živelních pohrom je tak obsah vaší domácnosti chráněn i před krádeží a dalšími skrytými nebezpečími. Výše pojistného se pohybuje řádově ve stokorunách ročně.

Životní pojištění

Srovnání životního pojištění

Uzavřením smlouvy o životním pojištění chráníte nejenom sebe, ale i blízké, před neočekávanými událostmi, které mohou v našich životech nastat. V případě úmrtí pojištěného může být pozůstalým vyplacena fixní pojistná částka, která pokryje například náklady na splacení hypotéky. Pokud člověk trpí neblahými dopady – trvalé následky, invalidita – onemocnění, může mu být z životního pojištění vyplácená doživotní renta, která dorovná ušlý zisk, tak aby nebyl rodinný rozpočet nijak ohrožen a rodina nemusela výrazně snižovat svůj životní standard.

Úrazové pojištění

Srovnání úrazového pojištění

Úrazové pojištění je často doplňkem k životnímu pojištění a poskytuje pojištěnému náhradu v případě, že není schopný krátkodobě pracovat následkem neočekávaného úrazu. Stejně tak poskytuje krytí, pokud je hospitalizovaný následkem úrazu, nebo trpí trvalými následky. Myslete na to, že jako zaměstnanec máte nárok pouze na 60% nemocenskou a OSVČ často nedostávají vůbec nic. Úrazové pojištění tak slouží jako pojistka před nenadálým snížením příjmů způsobeným úrazem.

Pojištění zvířete

Online pojištění zvířete

Náklady na veterinární léčbu a operace vašeho čtyřnohého miláčka se mohou vyšplhat až do desetitisíců, což je běžně částka, kterou si nemůže dovolit každý zaplatit. Uzavřete-li si pojištění zvířete, zaplacením pojistného ve výši pár set korun měsíčně budete mít jistotu, že vás případná operace a následná léčba vašeho domácího mazlíčka přespříliš nezatíží.

Pojištění odpovědnosti

Srovnání pojištění odpovědnosti

Máte obavy ze škod, které můžete způsobit svým konáním svému zaměstnavateli – rozbitý počítač, pracovní mobilní telefon, špatně odeslaná platba? Strachujete se, že byste mohli vlivem nepozornosti způsobit škodu v běžném životě? Není nic jednoduššího než si pořídit pojištění odpovědnosti, které vás může ochránit klidně před milionovými škodami, které můžete nechtěně svému zaměstnavateli, nebo komukoliv jinému neúmyslně způsobit.

Pojištění právní ochrany

Srovnání pojištění právní ochrany

Chcete být zajištění pro případ neočekávaného soudního řízení? Není nic jednoduššího než si sjednat pojištění právní ochrany, které v případě nečekaného soudního sporu uhradí veškeré soudní poplatky i náklady na právníka.

Proč si sjednat pojištění online s využitím srovnávače?

Češi se stávají národem, který stále více spoléhá na srovnávací stránky při hledání nejlepších a nejlevnějších pojistných smluv. Není divu, využití srovnávače přináší hned několik zásadních výhod:

Můžete ušetřit peníze

Porovnání nabídek od desítek pojišťoven umožňuje každému zájemci vybrat tu nejlepší variantu pojištění na základě stanovených kritérií.

Je to pohodlné a časově efektivní

Díky pár kliknutím prstem můžete získat desítky nabídek pojištění bez námahy. Díky tomu se dostanete k obrovskému množství dat, za velmi krátkou dobu. Čas jsou koneckonců peníze a ušetření času je stejným lákadlem, jako možnost šetření peněz.

Široký výběr nabídek

Srovnávače obvykle spolupracují s velkým množství prověřených pojišťoven, a tak vám jsou schopné nabídnout řešení na míru téměř za jakékoliv situace. Využijte srovnávače k nalezení té nejlepší nabídky, kterou byste sami třeba ani neměli možnost najít.

Na co byste si měli dávat pozor?

Ohledně pojištění se traduje spousta mýtů, které nejsou ve skutečnosti pravda. Pokud stále váháte, zda využít srovnávače pojištění, měly byste se s nimi seznámit. Možná váháte nad uzavřením pojistné smlouvy zcela zbytečně.

1. Pojišťovny nevyplácejí peníze

Jedním z nejčastějších mýtů o pojištění je, že pojišťovny jenom zřídka vyplácejí pojistné události. To je mýtus. Nejběžnějším důvodem, proč je uhrazení pojistné události zamítnuto, je nezveřejnění všech pravdivých informací při uzavírání pojištění. Typickým příkladem je, když kuřák neprozradí pojišťovně informaci o tom, že kouří, nebo neříkáte pravdu o svém potenciálním zdravotním stavu, protože stále čekáte na výsledky testů.

  • Pokud si nejste jistí, zda je určitá informace relevantní, raději o ní svého pojistitele informujte.

2. Nezáleží na tom, když svému pojistiteli neřeknete všechno

Pokud nebudete upřímní, můžete ušetřit pár desítek korun na pojistném, vaše nepravdivé odpovědi však způsobí neplatnost vaší pojistné smlouvy. Pokud provozujete nebezpečné sporty nebo jste v minulosti trpěli zdravotními problémy, musíte tyto informace sdílet se svým pojistitelem.

  • Opět platí zlaté pravidlo, pokud si nejste jistí, je lepší pojišťovnu informovat pravdivě než naopak.

3. Stát se o mě postará

Neočekávejte, že vám stát nahradí příjem, pokud se něco pokazí. V současnosti je nemocenská stanovena na 60 % mzdy a není příliš pravděpodobné, že by se mělo něco v dohledné budoucnosti měnit. Stejně tak v případě hmotné škody na vašem majetku, nebo škody způsobené vlastní nedbalostí, nemůžete počítat s přílišnou pomocí ze strany státu. Je nutné být pro tyto situace zajištěný.

  • Nepodceňujte nutnost sjednání životních i neživotních pojištění, jenom tak budete moci v klidu spát.

4. Nemůžu si to dovolit

Většina pojištění je obecně levnější, než si většina lidí myslí a ve většině případů je lepší mít alespoň nějaké základní – levnější krytí – než žádné. Neživotní pojištění stojí pár set korun ročně. Pojistné za životní pojištění startuje na stovkách korun měsíčně. Stojí za to porovnat náklady s potenciálními výhodami, včetně duševní pohody a finančního zabezpečení pro vás a vaši rodinu.

  • Chcete-li mít jistotu, že za pojištění neplatíte více, než je nezbytně nutné, využijte srovnávače

Časté dotazy

Je služba srovnání pojištění bezplatná?

Srovnání pojištění je pro vás, jako pro klienta naprosto zdarma. My obdržíme drobnou odměnu od pojišťovny za zprostředkování pojištění. Protože je však tato odměna od každé pojišťovny stejná, nezáleží nám na tom, kterou pojistku uzavřete a doporučíme vám to nejlépe vyhovující řešení.

Můžu si sjednat pojištění prostřednictvím vašeho srovnávače online nebo musím na pobočku?

Pojišťovací smlouvy už v dnešní době není problém sjednat online prostřednictvím internetu. Ať už tak máte zájem o životní nebo neživotní pojištění, stačí vám stabilní internetové připojení a smlouvu můžete uzavřít z pohodlí domova.

Jak dlouho trvá sjednání pojistné smlouvy?

Vyplnění všech nutných informací vám zabere pouze pár minut. Jakmile pak pojistnou smlouvu zaplatíte, nabývá platnosti.

Proč bych si měl uzavřít pojistnou smlouvu u vás, a nikoliv přímo u nějaké pojišťovny?

Neexistuje na českém trhu pojišťovna, která by vám mohla nabídnou tu nejlepší variantu jakéhokoliv pojištění. My však spolupracujeme téměř se všemi pojišťovnami na českém trhu, a proto vám jsme vždy schopní vybrat tu nejlepší nabídku pojištění na míru, doslova za pár okamžiků.

Je sjednání pojistné smlouvy prostřednictvím srovnávače bezpečné?

100%. Veškerá komunikace probíhá prostřednictvím zabezpečeného internetového připojení. Informace, které nám dáváte k dispozici, jsou vždy chráněné a nehrozí jakékoliv zneužití.

Reference klientů

S rodinou jsme se chystali do Thajska, a tak jsem brouzdal po internetu a hledal nejlevnější rodinné cestovní pojištění. Nedokázal jsem se v nabídkách jednotlivých pojišťoven příliš vyznat, proto jsem stále váhal, kterou pojistku uzavřít. Nakonec mi kamarád doporučil srovnávač pojištění na Profimoney a konečně jsem se dostal ke kýženému výsledku. Vyplnil jsem potřebné informace a získal porovnání cestovního pojištění na jednom místě. Výběr správného krytí pak už nebyl problém. Maximální spokojenost.

Dlouhé měsíce jsem vybírala životní pojistku, jsem matka samoživitelka a bála jsem se, že bych nechala v případě neštěstí své děti nezaopatřené. Většina nabídek, které jsem až do objevení srovnávače Profimoney dostala, pro mě byla příliš drahá. Až tady mi dokázali pomoci, když jsem si s úlevou mohla uzavřít životní pojištění na částku, kterou jsem potřebovala. Konečně můžu s klidem spát. Díky!

Prostřednictvím Profimoney jsem si už uzavřel několik půjček, a tak mě potěšilo, že je nově k dispozici i nabídka pojištění. Právě se blížilo výročí mého havarijního pojištění, tak jsem si říkal, proč nevyužít srovnání. Mohl jsem vybírat hned z několika nabídek, a nakonec jsem díky srovnávači ušetřil více než 3 000 Kč.

Aktuality z magazínu
Jak vybrat životní pojištění

Jak vybrat životní pojištění a kdy to má smysl

S nabídkou životního pojištění vás už pár pojišťoven kontaktovalo. Vám ale stále není jasné, proč byste každý rok měli platit…

Hodnocení
0 / 5 5

Your page rank: