skip to Main Content

Kamali půjčka

 • Rychlé a jednoduché vyřízení
 • Malé poplatky
 • První půjčka zdarma
Kamali půjčka recenze
Kamali půjčka ihned

Výše půjčky až
20 000 Kč

Splatnost půjčky
5 – 30 dní

Úrok již od
0 % ročně

Typ půjčky: Nebankovní
Výše půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
Splatnost: 5 – 30 dní (možnost prodloužit na 10 měsíčních splátek)
Nový klient: maximálně 15 000 Kč
Úrok: od 0 % (v případě první půjčky)
RPSN: od 0 %
Ručitel: Ne
Doložení příjmu: Ne

S půjčkou Kamali můžete získat výhody a levný úvěr. Pro nové klienty je připravená první půjčka zdarma. Pokud nestihnete včas zaplatit, nebojte se požádat o prodloužení termínu. Nemají žádnou rozhodčí doložku, naopak jsou určené zastropované sankce. Čím rychleji přejdete na stránky společnosti a pošlete žádost, tím dříve získáte své peníze.

Vzorový příklad
První půjčka ve výši max. 15 000 Kč, splatnost 14 dnů. Základní poplatek 0 Kč, úrok a RPSN 0 %. Celkem zaplatíte 15 000 Kč. Opakovaná půjčka ve výši 20 000 Kč, splatnost 30 dnů, základní poplatek 660 Kč, úroková sazba 0 % a RPSN 49,2 %. Dohromady zaplatíte 20 660 Kč.

Z Japonské půjčky Kamali

Kamali půjčka zaznamenala v nebankovní oblasti půjček velký zájem. Původně jste ji mohli znát pod názvem Japonská půjčka. Ta se později přejmenovala a vznikl nový název. Může se chlubit nejnižším poplatkem na trhu, přehledností smluvních podmínek a rychlostí vyřízení. Noví klienti mají první půjčku do 15 000 Kč se splatností do 14 dnů zdarma.

Hlavní výhody

 • Napoprvé si můžete půjčit až 15 000 Kč.
 • Žádost vyplníte během 5 minut a posouzení trvá cca 15 minut.
 • Půjčka je bezpečná.
 • Půjčka Kamali má velmi nízké poplatky.
 • Podmínky získání jsou velmi mírné.
 • Lze ji vyplatit i v hotovosti (výplata probíhá na terminálech Sazky).
 • Splátky lze rozložit.
 • Žádné rozhodčí doložky a zastropované sankce.

Pro koho je Kamali půjčka vhodná?

Půjčka Kamali se hodí pro každého, kdo potřebuje rychle peníze a chce najít ten nejvýhodnější produkt. Jednoduché podmínky, nízký poplatek. Vyřídit si žádost může každý, komu bylo 18 let, má trvalé bydliště v ČR, bankovní účet a mobilní telefon. Svou totožnost doložíte občanským průkazem nebo potvrzením o trvalém pobytu. Peníze lze vyplatit také v hotovosti na portálech Sazky.

Jak vyřídit?

Svou půjčku vyřídíte velmi snadno. Připravte si všechny podklady a informace o sobě. Na stránkách Kamali pak vyplníte on-line formulář a odešlete. Za pár minut vám přijde vyhodnocení vaší žádosti. V případě kladného vyhodnocení dostanete své peníze na účet u většiny českých velkých bank do 60 minut. Nejpozději do jednoho dne.

Časté dotazy

Kdy je možné půjčku sjednat?

O půjčku můžete požádat kdykoliv. Je dostupná 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu.

Jak se platí, když vychází den splatnosti na víkend?

Nemusíte se bát. Den splatnosti bude stanoven vždy a pouze na pracovní den, takže nedojde k tomu, že byste museli řešit opožděnou platbu závazku.

Kdo může získat první půjčku zdarma?

První půjčku zdarma mohou využít pouze noví klienti půjčky Kamali. Jedná se o krátkodobou variantu. Maximálně získáte 15 000 Kč a peníze musíte vrátit nejpozději do 14 dnů od okamžiku, kdy vám byla půjčka poskytnuta. Pak neplatíte nic navíc. Kdybyste to nestihli do uvedené lhůty, zaplatíte klasický poplatek. Jinak se nic zlého neděje.

Dá se půjčka vyplatit i jinak než na účet?

Půjčka nejde vyplatit složenkou nebo na pobočce, ale máte možnost vyzvednout si peníze v hotovosti na terminálech Sazky. Těch je v ČR několik tisíc, takže určitě nějaký poblíž svého bydliště najdete.

Jak se úvěr splácí?

Obvykle se půjčka hradí jednou splátkou, ale pokud byste to nezvládli, můžete platby rozložit až na 10 splátek. Splatnost lze také prodloužit za velmi příznivý poplatek.

Poplatky

Půjčka Kamali se řadí k těm levnějším. Za první půjčku se splatností do 14 dnů nezaplatíte vůbec nic. V případě dalších půjček se platí pouze 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. K tomu musíte připočítat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Můžete si také odložit termín splacení o 30 dnů za 49 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

O Kamali

Kamali půjčku zaštiťuje společnost Home Credit a.s. Do 1. února 2017 se jednalo o známou Japonskou půjčku, která byla v ČR dlouhodobě označována za velmi výhodnou. Home Credit a.s. patří k předním poskytovatelům úvěrových produktů v ČR. V jejich nabídce naleznete mimo půjček i konsolidace úvěrů, nákupy na splátky, kreditní karty či financování nového auta.

Kontakty

 • Adresa: Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00 Brno
 • Telefon: +420 542 100 700 nebo 800 300 390
 • E-mail: info@kamali.cz
 • Web: https://www.kamali.cz/

Vyplňte online žádost

Žádost o půjčku odešlete online. Vše zařídíte ze svého domova a do 15 minut již můžete očekávat její schválení.

Budete kontaktování

Schválení žádosti probíhá okamžitě. Budete obratem kontaktováni poskytovatelem půjčky a domluvíte si podmínky čerpání.

Obdržíte peníze

Výplata peněz proběhne na váš bankovní účet. Peníze můžete získat ještě v den podání žádosti o půjčku.

Kategorie

SMS Credit půjčka
Rychlá PLUS Půjčka
Crediton půjčka
Creditportal půjčka
Půjčka7.cz
Kredito půjčka
VIA SMS půjčka
Zaplo půjčka ihned
Creditsor půjčka
Ferratum půjčka
EveryDay Plus půjčka
Hodnocení
0 / 5 5

Your page rank: