skip to Main Content

EveryDay Plus půjčka

 • Platba jen za čerpání úvěru
 • Rychlé vyřízení
 • Velká flexibilita a dostupnost půjčky
Rychlá EveryDay Plus půjčka
EveryDay Plus půjčka

Výše půjčky až
50 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 61 dní

RPSN od
519 %

Typ půjčky: Nebankovní
Výše půjčky: 100 – 50 000 Kč
Splatnost: 1 – 61 dní
Úrok: pevná zápůjční sazba 20 % měsíčně
RPSN: max. 756 %
Kontrola registru: No
Doložení příjmu: Ne

Půjčka Everyday Plus se vyznačuje rychlým a jednoduchým uzavřením smlouvy bez jakýchkoliv poplatků. Peníze můžete využít na cokoliv a úroková sazba je po celou dobu splácení neměnná. Požádejte o peníze kdykoliv a odkudkoliv. Čerpejte peníze podle vašich potřeb.

Opakované čerpání půjčky Everyday Plus

Everyday Plus je zajímavá úvěrová služba, u které můžete využít volně použitelný úvěrový limit až do výše 50 000 Kč. Od klasických spotřebitelských půjček se trochu liší, protože se blíží spíše klasickému revolvingovému úvěru. Zde máte k dispozici určitý úvěrový rámec a z něj čerpáte peníze podle svých potřeb. Vyberete si finance podle toho, kolik zrovna potřebujete. Splácet pak můžete dvěma způsoby. Buď zaplatíte celou vyčerpanou částku najednou nebo si platby rozložíte na více částí.

Hlavní výhody

 • Pevně daná úroková sazba
 • Žádné skryté poplatky
 • Poměrně vysoký úvěrový rámec až 50 000 Kč
 • Neúčelový úvěr
 • Možnost postupného splácení
 • Rychlé vyřízení
 • Flexibilita a dostupnost

Pro koho je půjčka Everyday Plus vhodná?

Půjčka Everyday Plus se hodí pro všechny, kdo občas nedisponují dostatečnou finanční hotovostí, na nákup dárků, dovolenou, pořízení nějakého zboží nebo vyřešení nenadálých finančních výdajů. Podmínky jsou jednoduché. K dispozici vám půjčka bude v případě, že patříte k osobám starším 18 let s pravidelným příjmem, vlastním bankovním účtem, mobilním telefonem a e-mailovou adresou.

Vyřízení půjčky

 1. Na stránkách společnosti si navolíte částku, kterou si přejete získat. Ukáže se vám přímo výše úvěru, poplatek za výběr, datum splatnosti a částka ke splacení. Potvrďte tlačítkem.
 2. Noví zákazníci se musí nejdříve zaregistrovat. Věnujte pozornost všem údajům, které zadáváte.
 3. Výsledek se dozvíte prostřednictvím SMS. Pokud vám půjčka bude schválena, přihlaste se do svého uživatelského účtu, kde musíte vytisknout smlouvu o revolvingovém úvěru, podepsat ji a odeslat na adresu společnosti.
 4. Výběr lze pak provádět online v uživatelském účtu nebo pomocí mobilního telefonu. Stačí zaslat SMS ve tvaru VYBRAT a požadovanou částku (např. VYBRAT 5000) na telefonní číslo 90 100. Pamatujte na to, že telefonní číslo, ze kterého odesíláte zprávu, musí být stejné jako to, které jste uvedli při registraci.

Časté dotazy

Jaké informace a podklady potřebuji k vyřízení půjčky?

K vyřízení potřebujete informace o zdrojích příjmů a podklady, které je potvrzují. Informace o výdajích. Číslo občanského průkazu, osobní informace, e-mailovou adresu, číslo mobilního telefonu, číslo bankovního účtu a kód banky, kopii občanského průkazu (přední a zadní stranu).

Jak dlouho trvá převedení peněz nebo výběr?

Pokud chcete převést peníze v době, kdy banky provádí převodní transakce, obvykle dostanete peníze na účet během chvíle. Když jej uskutečníte třeba v noci nebo o víkendu, převedou se peníze hned v ranních hodinách následujícího pracovního dne.

Jaká je minimální částka pro výběr?

Minimálně můžete vybrat částku 100 Kč.

Mohu zaslat splátku úvěru z jiného účtu, než je uvedený v žádosti?

Splátku můžete poslat z jakéhokoliv bankovního účtu. Jestliže se jedná o úhradu přímým vkladem v hotovosti, použijte bankovní účet společnosti v Unicredit Bank.

Kdy a jak můžu požádat o navýšení částky úvěru?

Abyste si mohli navýšit úvěrový limit, musíte zaslat podepsaný originál Smlouvy o revolvingovém úvěre a včas uhradit určený počet splátek.

Poplatky

Zaplatíte poplatek za čerpání úvěru ve výši 20 %. Nic dalšího. Neobjeví se skryté náklady, měsíční či roční poplatky. Uzavření smlouvy o úvěru je zdarma.

O společnosti OPR-Finance s.r.o.

Revolvingový úvěr Everyday Plus poskytuje společnost OPR-Finance s.r.o., která je dceřinou firmou společnosti OPR-Finance Ov. Majitelé firmy mají dlouholeté zkušenosti v oblasti bankovních i nebankovních produktů. Společnost majitelé založili v roce 2005. Je zapsána v příslušném seznamu, který vede Česká národní banka.

Kontakty

Vyplňte online žádost

Žádost o půjčku odešlete online. Vše zařídíte ze svého domova a do 15 minut již můžete očekávat její schválení.

Budete kontaktování

Schválení žádosti probíhá okamžitě. Budete obratem kontaktováni poskytovatelem půjčky a domluvíte si podmínky čerpání.

Obdržíte peníze

Výplata peněz proběhne na váš bankovní účet. Peníze můžete získat ještě v den podání žádosti o půjčku.

Kategorie

SMS Credit půjčka
Rychlá PLUS Půjčka
Crediton půjčka
Creditportal půjčka
Půjčka7.cz
Kredito půjčka
VIA SMS půjčka
Zaplo půjčka ihned
Creditsor půjčka
Ferratum půjčka
Creditstar půjčka
CreditGO půjčka
Hodnocení
0 / 5 5

Your page rank: