skip to Main Content
Home Credit půjčka

Výše půjčky až
250 000 Kč

Splatnost půjčky
Flexibilní

Úrok již od
9,88 % ročně

Poplatek za půjčku
0 Kč

Home Credit půjčka

  • Individuální výše vypůjčených finančních prostředků
  • Flexibilní měsíční splátky
  • Neúčelová půjčka na cokoliv
Online půjčka od Home Credit
Vlastnosti půjčky
  • Výše půjčky od 10 000 až do 250 000 Kč
  • Flexibilní doba splatnosti půjčky
  • Bez nutnosti zástavy nebo ručitele
  • Pohodlné sjednání online ze svého domova
Podmínky půjčky
  • Půjčka pro fyzické osoby starší 18 let
  • Nutnost pobírat stálý měsíční příjem
  • Předkládají se dva doklady totožnosti
Výhodná flexibilní půjčka

Půjčka Home Credit pro každého až do 250 000 Kč

Pokud máte hluboko do kapsy, je pro vás půjčka od Home Credit, která pokryje všechny vaše běžné i mimořádné výdaje, ideálním řešením. Jedná se o neúčelovou půjčku, kterou můžete čerpat na cokoliv podle svých představ. Výši půjčky tedy přizpůsobte investici, na kterou ji plánujete využít.

Půjčka bez doložení účelu

Finanční společnost Home Credit se specializuje na neúčelové půjčky. To znamená, že získané peníze můžete využít libovolně podle svých potřeb. V její nabídce najdete výhodnou hotovostní půjčku, jejíž výše se pohybuje od 10 000 až do 250 000 Kč. Home Credit dále nabízí celou řadu zajímavých benefitů. Pokud si půjčkou nejste jisti, můžete ji do 30 dní bez poplatků vrátit.

Hotovostní půjčka s předčasným splacením

Hotovostní půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit, a to bez zbytečných poplatků navíc. Peníze si můžete nechat vyplatit nejen v hotovosti, ale nabízí se i druhá možnost, a to jejich zaslání převodem na běžný účet. Pokud budete chtít platbu uskutečnit tak, zadejte číslo svého účtu v žádosti o peníze. Ta se podává online a je tedy společností Home Credit vyřízena v co nejkratším možném termínu. Jestliže si s žádostí o půjčku nevíte rady, můžete se obrátit i na telefonní linku společnosti. Žádost o půjčku je však velmi intuitivní a snadná pro každého. Po schválení je nutné podepsat smlouvu, která může být doručena poštou či kurýrem na vaši adresu.

Odložení splátek u půjčky Home Credit

Jestliže se dostanete do problémů se splácením své půjčky, určitě vám doporučujeme nic nenechávat náhodě a společnost kontaktovat. Své splátky si samozřejmě můžete odkládat, měnit jejich výši i počet. Některé z těchto služeb jsou ale již nadstandardní a tedy i zpoplatněné dle sazebníku soukromé finanční společnosti. Pokud si ale nejste jisti svým zaměstnáním nebo se obáváte nějakého dlouhodobého onemocnění, doporučujeme vám k půjčce využít i pojištění výdajů spojených s půjčkou. Pokud pak dostanete výpověď nebo si způsobíte nějaký úraz, pojišťovna splátky zaplatí za vás.

Produkty Home Credit

Vyplňte online žádost

Žádost o půjčku odešlete online. Vše zařídíte ze svého domova a do 15 minut již můžete očekávat její schválení.

Budete kontaktování

Schválení žádosti probíhá okamžitě. Budete obratem kontaktováni poskytovatelem půjčky a domluvíte si podmínky čerpání.

Obdržíte peníze

Výplata peněz proběhne na váš bankovní účet. Peníze můžete získat ještě v den podání žádosti o půjčku.

Vlastnosti půjčky Home Credit

Požádat o rychlou a výhodnou půjčku Home Credit se vám rozhodně vyplatí. Při žádosti ještě dnes můžete mít u sebe peníze už zítra a čerpat je libovolně k jakémukoliv účelu podle svých představ.

Hodnocení
0 / 5 0

Your page rank: