skip to Main Content

CreditGO půjčka

 • Využijte půjčku na cokoliv
 • Půjčka zdarma pro nové zákazníky
 • Peníze obdržíte na bankovní účet už za 15 minut
CreditGO je rychlá půjčka pro všechny
CreditGO půjčka

Výše půjčky až
20 000 Kč

Splatnost půjčky
5 – 30 dní

Úrok již od
0 % ročně

Typ půjčky: Nebankovní, krátkodobá
Výše půjčky: 500 – 20 000 Kč
Splatnost: 5 – 30 dní
Nový klient: maximálně 10 000 Kč
Úrok: od 0 % (v případě první půjčky)
Kontrola registru: Ano
Doložení příjmu: Ne
Podmínky: Půjčit si mohou i cizinci s trvalým pobytem v ČR

Mikroúvěr od CreditGO ve výši až 20 000 Kč, který můžete využít na cokoliv. O půjčku mohou žádat i důchodci, plnoletí studenti nebo maminky na mateřské dovolené. Akční nabídka pro nové klienty – první půjčka zdarma až ve výši 10000Kč. O půjčku lze žádat online a nezabere to ani 5 minut, proč dále ztrácet čas?

CreditGO – atraktivní nebankovní mikropůjčka

Máte problém získat peníze v bance? Nevěšte hlavu, vybírat můžete také z nebankovních půjček. Půjčte si peníze u nebankovní společnosti, které leží na srdci především blaho svých zákazníků a proto se jim snaží předkládat kvalitní produkt se zajímavými úvěrovými podmínkami. Za půjčkou CreditGo stojí celá řada profesionálů z oblastí IT, bankovnictví a financí, kteří vytvořili známý nebankovní úvěr.

Jedná se o krátkodobou mikropůjčku s úvěrovým rámce mezi 500 a 15000 Kč, který můžete splácet až jeden měsíc. Volba data splatnosti je čistě na vás. Půjčka vám dokáže krátkodobě pomoci z finančních nesnází a díky flexibilitě si můžete její splatnost nastavit například na den po výplatě.

Hlavní výhody

 • Půjčku včetně převodu peněz lze vyřídit už za 15 minut
 • Nízké úrokové sazby a žádné skryté poplatky
 • Věrní zákazníci mají možnost získat výhodnější, neveřejné nabídky úvěru s lepšími podmínkami
 • Peníze lze využít doslova na cokoliv
 • Žádost o půjčku, její vyřízení a převod peněz probíhá online
 • Půjčka je dostupná i cizincům s trvalým pobytem v ČR

Proč právě CreditGo?

Mikroúvěr od CreditGO může doslova změnit váš úhel pohledu na nebankovní půjčky. Půjčka, díky které si můžete opatřit od 500 do 20 000 Kč už za pár minut, nabízí splatnost až 30 dní. Jedná se o krátkodobou půjčku, která je typická svou snadnou žádostí, rychlostí vyřízení a minimem administrativy.

Veškeré finanční služby jsou ze strany CreditGO poskytovány velmi transparentně, nemusíte se bát skrytých poplatků nebo snad nějakých právních kliček ve smlouvě o půjčce. Tento mikroúvěr nabízí zájemcům také rozumné úrokové sazby v maximální výši 36 % p.a. RPSN je vyšší, ale to není u krátkodobé půjčky nic neobvyklého. Svou roli zde hraje právě krátká doba splatnosti, která RPSN (je přepočítáno na celý rok) zvyšuje.

Máte, nepravidelný příjem? CreditGO nabízí velmi flexibilní systém prodloužení splatnosti

Pracujete-li na volné noze jako OSVČ, případně na dohodu o provedení práce, může se vám stát, že se váš příjem opozdí. V takovém případě pak můžete mít problém splatit úvěr ve stanoveném termínu. Mikropůjčka od CreditGo však myslí na tyto případy a nabízí vám velmi pružné možnosti prodloužení splatnosti od 5 do 30 dnů. Výše poplatku za prodloužení splatnosti se pohybuje od 6,6 – 39,6 procent.

Časté dotazy

Jakým způsobem dochází k čerpání případně splácení úvěru CreditGO?

K transferu finančních prostředků se používá bankovního převodu. Stejně tak můžete bankovní úvěr i splatit, případně využít online platební bránu ThePay.

Jsou nějaké omezení v maximálním počtu půjček?

Počtem úvěrům nijak omezení nejste, nicméně je možné v jeden okamžik splácet pouze jeden úvěr. Jakmile je však stávající úvěr splacen, můžete zažádat o další.

Nemám bankovní účet mohu si přesto u CreditGO půjčit?

Finanční prostředky mohou být převedeny i na bankovní účet, který není ve vašem držení. Je však nutné doložit, že k němu máte zřízené dispoziční právo.

Mohou si u vás půjčit i cizinci?

Ano, reagujeme na poptávku a přizpůsobili jsme naši nabídku i zahraničním žadatelům. Je třeba však mít nahlášený trvalý pobyt v ČR a disponovat podepsanou pracovní smlouvou alespoň na délku trvání úvěru.

Jaké sankce mi hrozí, pokud nebudu schopný půjčku splatit včas?

Nemějte strach, po soudech vás nikdo popotahovat nebude. Máte možnost se s námi domluvit na prodloužení splatnosti o 5 až 30 dnů, abyste získali dostatek času na splacení mikropůjčky.

O společnosti Emma´s credit s.r.o.

Půjčka CreditGo je provozovaná společností Emma’s credit s.r.o., která nabízí velmi snadné a rychlé řešení krátkodobých finančních nesnází. Každý den se odehrává celá řada náhod a ne všechny zapůsobí na naši peněženku nutně pozitivně. Společnost samozřejmě disponuje oprávněním od ČNB, na základě kterého může poskytovat nebankovní úvěry dle zákona.

Jedná se o velmi transparentní společnost, což se odráží jak v přehledných smluvních podmínkách tak absenci jakýchkoliv skrytých poplatků nebo neočekávaných plateb. Pravidelní žadatelé se navíc mohou těšit na výhodný věrnostní program nabízející ještě lepší finanční podmínky.

Kontakty

 • Adresa: Na bojišti 1472/20, 120 00 Praha 2
 • Telefon: +420 216 216 102
 • IČO: 03299309
 • E-mail: info@creditgo.cz
 • Web: https://www.creditgo.cz/

Vyplňte nezávaznou žádost

Stačí vyplnit stručný a jednoduchý online formulář, ve které sdělíte pár osobních údajů a nastavíte parametry půjčky.

Dochází k vyhodnocení vaši žádosti

Vaše žádost je okamžitě vyhodnocena (v pracovních hodinách), případně zpracovaná přednostně následující den.

Čerpání úvěru

V případě kladného závěru jsou peníze převáděny elektronicky na váš účet bez zbytečných průtahů.

Kategorie

Máte-li problém s nepředvídatelnými výdaji, dokáže vám pomoci právě půjčka CreditGO. Nikoho nezajímá jakým způsobem s vypůjčenými penězi naložíte.

SMS Credit půjčka
Rychlá PLUS Půjčka
Crediton půjčka
Creditportal půjčka
Půjčka7.cz
Kredito půjčka
VIA SMS půjčka
Zaplo půjčka ihned
Creditsor půjčka
Ferratum půjčka
Creditstar půjčka
CreditGO půjčka
Hodnocení
0 / 5 5

Your page rank: