skip to Main Content

Víte, jak vybrat správnou online půjčku? Napoví recenze a především srovnávač

Dnes existuje nová, mnohem lepší cesta, jak najít nejvýhodnější půjčku.
Dnes existuje nová, mnohem lepší cesta, jak najít nejvýhodnější půjčku.

Najít nejvýhodnější půjčku je pořádný oříšek. V dnešní době možná úkol nad lidské síly. Nabídka půjček se neustále rozšiřuje a pokud vám má zbýt čas i na něco jiného než brouzdání po internetu a porovnávání online půjček, pak byste měli tuto činnost přenechat profesionálům. Recenze jednotlivých půjček vám mohou poskytnout zajímavé informace, nejvýhodnější půjčku za vás však rychle najde srovnávač.

Hledali jste-li v minulosti nejvýhodnější online půjčku, pak mi dáte za pravdu. Pokud jste měli štěstí opravdu se vám podařilo v moři informací nalézt nejvýhodnější online půjčku. Spíše jste se však topili v záplavě informací. Nechte mravenčí práci na odborníky. Do lékárny můžete jít také pro konkrétní lék, nicméně nejvhodnější medikament vám spíše předepíše lékař nebo doporučí farmaceut.

Udělejte si rychlý průzkum

Pokud zvažujete půjčku, nemělo by se jednat o ukvapené rozhodnutí, projděte si aktuální nabídku půjček, a především zvažte vlastní možnosti. Půjčkový trh vám nabízí řadu krátkodobých i dlouhodobých variant z bankovního i nebankovního sektoru.

Náhodný výběr online půjčky vás může nakonec stát poměrně dost peněz. Udělejte si alespoň rámcovou představu o tom, jaký typ půjčky hledáte. Srovnávač dokáže porovnat všechny půjčky, ale pro lepší výsledky je lepší vědět, zda hledáte půjčku bankovní či nebankovní, zda hledáte půjčku bez doložení příjmů nebo bez registru.

Jak funguje srovnávač půjček?

Srovnávač neboli kalkulačka půjček je online nástrojem, který je za vás schopný automaticky porovnat jednotlivé půjčky. Nemusíte brouzdat internetem, všechny půjčky naleznete na jednom místě, a tak šetříte čas a peníze.

Kromě srovnání půjček je možné porovnávat na jednom místě i hypotéky, spořící účty a další finanční produkty.

Většina online srovnávačů je založeno na stejném principu. Jednoduše zadáte požadovanou částku a nastavíte další kritéria, která pomohou vyhledat pouze takové nabídky, které vám budou opravdu vyhovovat.

Srovnávač je nástroj, který za vás automaticky porovná nabídku jednotlivých půjček.

Z těchto půjček vyberete tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám (či má nejlepší recenze viz níže) a posléze kliknutím na tlačítko „mám zájem“ (či podobně znějící) jste přesměrování přímo k online žádosti o půjčku.

Pak už jen stačí vyplnit online formulář a počkat na zhodnocení vaši žádosti a odpověď ze strany poskytovatele půjčky.

Jaké jsou největší výhody srovnávače?

Agregace všech nabídek na jednom místě

Pokud vás už obtěžuje nekončící brouzdání internetem za účelem hledání nejvýhodnější půjčky, pak dokáže srovnávač okamžitě ukončit vaše trápení.

Rychlé porovnání všech možností

Srovnávač za vás porovná všechny aktuální vyhovující půjčky, máte tak jistotu, že nepřijdete ani o výhodné akční nabídky půjček.

Půjčku uzavřete z pohodlí domova

Můžete si uvařit kávu, dát nohy na stůl, vyplnit online formulář a v klidu si pár minut počkat na vyjádření poskytovatele půjčky. Žijeme v 21. století a nikdo rozumný po vás už nechce, abyste se kvůli půjčce trmáceli na pobočku.

Zaujalo vás více půjček a nevíte kterou si máte vybrat?

Pokud se na základě srovnání jeví vícero půjček jako stejně zajímavých, určitě si přečtěte recenze. Internetové medium je sice volně dostupné, a tak mohou psát zaplacení recenzenti obdivně o nekvalitních půjčkách stejně jako naopak. Minimálně vzhled webových stránek a krátké přečtení recenzí vám pomůže udělat si konkrétní představu o online půjčce. 

Důvěryhodný poskytovatel půjček se vás snaží srozumitelně seznámit s veškerými informacemi a na rovinu vám sdělí podmínky půjčky.

Bonus – srovnávač za vás hlídá výhodné nabídky půjček!

Při výběru půjčky byste se měli, jak pravděpodobně tušíte, zaměřovat na výši úrokové míry a poplatků, jejichž výše je souhrnně vyjádřena jako RPSN (roční průměrná sazba nákladů).

Některé srovnávače vás umí upozornit, pokud se objeví výjimečně výhodná nabídka půjčky a že se takové nabídky objevují. Poslední dobou zažívají velký boom půjčky zdarma. Jedná se o propagační kampaň půjčkových společností, které nabízejí novým klientům první půjčku bez poplatků a s nulovým úrokem!

Tyto nabídky je však poměrně složité sledovat. Naštěstí to za vás svede srovnávač, který vás na tyto nabídky i upozorní. Pokud tyto akční výhodné půjčky využijete ušetříte na každé půjčce i několik tisíc korun.

Hodnocení
0 / 5 5

Your page rank:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *