skip to Main Content
Smart půjčka

Výše půjčky až
300 000 Kč

Splatnost půjčky
12 – 48 měsíců

Úrok již od
18 % ročně

Poplatek za půjčku
0 Kč

Smart půjčka

 • Půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků
 • Neúčelové čerpání finančních prostředků
 • Rychlé schválení půjčky
 • Vyplacení peněz v hotovosti
Nebankovní SMART půjčka zde
Vlastnosti půjčky
 • Možnost čerpat až 300 000
 • Doba splatnosti 12 až 48 měsíců
 • Flexibilní půjčka dle individuálních požadavků klienta
 • Možnost požádat online
Podmínky půjčky
 • Pouze pro osoby starší 18 let
 • Pobírat pravidelný měsíční příjem
 • Při nedostatečné bonitě vyžadován spoludlužník
 • Potřeba předložit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
Reprezentativní příklad
 • Výše půjčky 100 000 Kč
 • 30 měsíčních splátek
 • Úrok 18 % p.a. a RPSN 19,89 %
 • Celkem zaplatíte 130 648,32 Kč
Nejschvalovanější půjčka bez nahlížení do registru

Online Smart půjčka až do 300 000 Kč

Jestliže hledáte výhodnou půjčku v hotovosti, která dokonale pokryje všechny vaše finanční potřeby, neváhejte a požádejte o Smart půjčku, poskytovanou ve výši od 50 000 až do 300 000 Kč. Jedná se o kompromis mezi mikropůjčkou a spotřebitelským úvěrem, kdy peníze můžete čerpat na cokoliv.

Jestliže hledáte výhodnou půjčku v hotovosti, která dokonale pokryje všechny vaše finanční potřeby, neváhejte a požádejte o Smart půjčku, poskytovanou ve výši od 50 000 až do 300 000 Kč. Jedná se o kompromis mezi malou půjčkou a spotřebitelským úvěrem, kdy peníze můžete čerpat na cokoliv.

Půjčka pro každého, kdo má stálý příjem

Finanční společnost Jet Money, která je poskytovatelem Smart půjčky, klade důraz na zodpovědné půjčování. Pokud tedy budete chtít této půjčky využít, musíte pobírat stálý příjem. Jestliže ale máte či nemáte záznam v registru dlužníků, to se neprověřuje. Vaše minulé dluhy či závazky tedy ničemu nevadí. Půjčku lze čerpat neúčelově a poskytuje se bez nutnosti ručení či zástavy nemovitosti. Peníze tedy můžete použít opravdu na cokoliv a ani nemusíte kvůli nim zastavovat žádný svůj majetek. Stejně tak nemusíte o pomoc žádat nikoho ze svých přátel nebo rodiny. Smart půjčku si tak pohodlně můžete vyřídit sami a na vlastní zodpovědnost.

Online žádost o půjčku

Hotovostní Smart půjčka se poskytuje v rozmezí 50 000 až 300 000 Kč. Půjčku navíc můžete použít k libovolnému účelu. Nižší částky jsou vhodné jako mikropůjčky či půjčky před výplatou. Vyšší částka zase dokáže nahradit spotřebitelský úvěr. Jelikož se splátka půjčky pohybuje mezi 12 až 48 měsíci, sami si můžete libovolně nastavit, jak vysoká splátka bude pro váš měsíční rozpočet přijatelná. Stačí jen vyplnit a odeslat nezávaznou žádost o půjčku, která se posílá online. Následně budete kontaktováni ze strany finanční společnosti, zda byla půjčka schválena. Poté se vám převede na bankovní účet nebo vyplatí v hotovosti (podle způsobu vyplacení, který vy sami preferujete).

Více než 100 000 spokojených klientů se Smart půjčkou

Jelikož Smart půjčka vyjde vstříc téměř každému žadateli, jedná se o oblíbený finanční produkt u mnoha českých zájemců, kteří nemusejí splnit tak přísné podmínky jako u konkurence, aby půjčku získali. Stačí mít jen pravidelný finanční příjem, který může plynout z libovolného zdroje a už můžete o půjčku požádat. Pokud vy sami nebudete dostatečně bonitní, můžete využít také spoludlužníka, který vaši bonitu přirozeně navýší. Jakmile svou první půjčku splatíte, vaše bonita se také zvedne. U Smart půjčky je velmi výhodné, že již při první žádosti můžete získat maximální výši prostředků, tedy na celých 300 000 Kč. Nemusíte tedy čekat na navýšení až po několika úspěšně splacených půjčkách.

Smart půjčka tabulka splátek

Vyplňte online žádost

Žádost o půjčku odešlete online. Vše zařídíte ze svého domova a do 15 minut již můžete očekávat její schválení.

Budete kontaktování

Schválení žádosti probíhá okamžitě. Budete obratem kontaktováni poskytovatelem půjčky a domluvíte si podmínky čerpání.

Obdržíte peníze

Výplata peněz probíhá v hotovosti. Peníze můžete získat už do 24 hodin od podání žádosti o půjčku.

Vlastnosti Smart půjčky

Požádejte o Smart půjčku, která chytře vyřeší vaše finanční problémy. Sjednejte si půjčku online. Poskytuje se bez nutnosti dokládání účelu čerpání a při jejím schvalování se nenahlíží do registrů dlužníků.

Hodnocení
0 / 5 0

Your page rank: