skip to Main Content

Půjčky na OP

Doporučené půjčky pouze na občanský průkaz
Nejžádanější půjčky

Další půjčky na občanku

Půjčte si výhodně na občanský průkaz nebo jiný platný doklad a peníze vám budou poskytnuty ihned.
Flexifin půjčka

Výše půjčky až
30 000 Kč

Splatnost půjčky
1 - 12 měsíců

Úrok již od
0 % ročně

Poplatek za půjčku
Individuálně

SMS Credit půjčka

Výše půjčky až
20 000 Kč

Splatnost půjčky
1 - 30 dní

Úrok již od
0 % ročně

Poplatek za půjčku
0 Kč

Zaplo půjčka ihned

Výše půjčky až
30 000 Kč

Splatnost půjčky
7 - 30 dní

Úrok již od
0 % ročně

Poplatek za půjčku
0 Kč

VIA SMS půjčka

Výše půjčky až
20 000 Kč

Splatnost půjčky
7 - 30 dní

Úrok již od
0 % ročně

Poplatek za půjčku
0 Kč

Hyper půjčka

Výše půjčky až
250 000 Kč

Splatnost půjčky
12 - 96 měsíců

Úrok již od
4,9 % ročně

Poplatek za půjčku
0 Kč

Půjčka Zonky

Výše půjčky až
1 200 000 Kč

Splatnost půjčky
6 - 120 měsíců

Úrok již od
4,99 % ročně

Poplatek za půjčku
0 Kč

Home Credit půjčka

Výše půjčky až
250 000 Kč

Splatnost půjčky
12 - 84 měsíců

Úrok již od
9,88 % ročně

Poplatek za půjčku
0 Kč

Půjčky na OP ještě dnes

Výhodná půjčka na občanku

O půjčku na OP může požádat každý, kdo má hluboko do kapsy. Využijete ji vy i všichni další, kdo chtějí rychle a bez závazků získat potřebné finanční prostředky. Půjčku na OP si u nás můžete sjednat online. Máte zde na výběr z několika zajímavých půjček, jejichž poskytovatelé po vás nebudou vyžadovat žádné další doklady ani potvrzení. Půjčky jsou připraveny pro žadatele od 18 let a jejich čerpání je neúčelové. Peníze tedy můžete využít jakkoliv podle svých představ, což je ohromná výhoda proti běžným bankovním úvěrům , které se často spojují právě s konkrétním čerpáním.

Půjčky na OP se běžně poskytují bez prověřování záznamů v registrech dlužníků i bez doložení příjmů. Vyřízení vaší žádosti je tedy opravdu okamžité a svou půjčku můžete pohodlně čerpat během jediného dne. Půjčka na OP bez registru je vhodná nejen pro ty osoby, které mají nějaký záznam. Ocení ji také všichni, kdo mají zájem o okamžité čerpání. To samé platí u půjčky bez dokládání příjmu. Můžete se totiž ocitnout v situaci, kdy vaše příjmy nejsou příliš vysoké a je pro vás tak výhodnější je vůbec nedokládat, obzvlášť když víte, že si půjčku můžete dovolit splácet.

Půjčte si na občanský průkaz

Snadná online žádost s okamžitým vyplacením půjčky

Žádost o půjčku je možné podat online, telefonicky, přes SMS i osobně. Ta vyřízená přes internet je však nejrychlejší a také nejsnadnější. Doporučit ji můžeme úplně každému bez rozdílu věku a pohlaví. Do žádosti o půjčku na OP uvádíte pouze své osobní a kontaktní informace. Dále je nutné poskytnout také kopii nebo číslo občanského průkazu. Jestliže o tuto půjčku jdete žádat osobně, vyplatí se zde OP rovnou předložit a nechat poskytovatele, ať si vytvoří kopii vašeho dokladu.

U půjčky na OP máte jistotu rychlého vyplacení finančních prostředků. Mnozí poskytovatelé z naší nabídky půjček zajišťují okamžitý převod nebo převod do 24 hodin. Půjčky pak nejrychleji získáte převodem na běžný účet, nebo když vám ji vyplatí obchodní zástupce společnosti, což ale není možné ve všech případech. Požádat můžete o libovolnou finanční částku. Tyto půjčky mají nejčastěji podobu mikropůjček do 20 000 Kč, snadno ale získáte i více peněz. Některé půjčky si lze sjednat v individuální výši. Ty pak nabízejí opravdu skvělou alternativu k bankovním půjčkám a úvěrům.

Půjčka na občanský průkaz se sjednává absolutně bez závazků. Není k ní potřeba ručitel, zástava nemovitosti ani jiná forma záruky. Nebankovní finanční společnosti často spoléhají na férové jednání ze strany klientů, kteří by měli půjčku splatit v požadovaném termínu. Pokud se úhradu vaší půjčky nějak zkomplikujete, nezapomeňte o tom poskytovatele včas informovat, abyste si mohli splátku odložit nebo si nechat zhotovit individuální plátkový kalendář.

Nechcete se zdržovat složitým vyřizováním? Od toho tu je rychlá půjčka na účet ještě dnes. Je pro vás přijatelnější volba peníze na ruku? S tímto vám zase pomůže hotovostní půjčka online.

Čerpejte peníze z půjčky na OP na cokoliv

Půjčky na OP jsou známé tím, že se poskytují jako půjčky neúčelové. Čerpání půjčky je tedy možné na cokoliv. Půjčky na nižší částky mají krátkodobý charakter a jsou tak ideální například jako půjčky před výplatou. Jejich využití se hodí na pravidelné výdaje, jako jsou úhrady energií či nákupy potravin. Pohodlně však pokryjí i vaše neočekávané výdaje. Že se sjednávají na menší částku – do 20 000 Kč – ničemu nevadí. Půjčky totiž většinou lze předčasně splatit a hned poté využít další.

U půjček na vyšší částky je už kromě občanského průkazu většinou potřeba podpis smlouvy. Může se jednat o klasickou smlouvu o půjčce nebo o rámcovou smlouvu, která se využívá pro opakované žádosti. Na občanský průkaz si můžete v takovém případě půjčit třeba i 50 000 Kč. Záleží jen na poskytovateli půjčky, za jakých podmínek ji svým klientům nabízí.

Pár výhod na závěr

  • Snadné půjčení peněz jen na občanský průkaz
  • Rychlé vyřízení žádosti o půjčku
  • Neúčelové čerpání finančních prostředků na cokoliv
  • Možnost získat půjčku i bez doložení příjmu
  • Půjčka vhodná pro žadatele již od 18 let
  • Možnost výběru z několika zajímavých půjček
Půjčky na OP s exekucí
Pokud máte problém s dluhy a potřebujete půjčku ještě dnes, zkuste se podívat do kategorie půjčky pro dlužníky s exekucí a vyberte si produkt, který vám bude vyhovovat.
Hodnocení
0 / 5 5

Your page rank: