skip to Main Content

FlexiFin půjčka

 • Okamžité vyřízení půjčky
 • Výše půjčky až 30 000 Kč
 • 91 % žádostí o půjčku je schváleno
Chci získat půjčku

Rychlá flexifin půjčka ihned

Flexifin půjčka

Výše půjčky až
30 000 Kč

Splatnost půjčky
1 – 12 měsíců

Úrok již od
0 % ročně

Typ půjčky: Nebankovní půjčka
Výše půjčky: 1 000 – 30 000 Kč
Splatnost: 1 – 12 měsíců
Nový klient: až 30 000 Kč
Úrok: 0 % (žadatel platí pouze jednorázový poplatek)
RPSN: od 1410,3 %
Kontrola registru: Ano
Doložení příjmu: Ano

Rychlá nebankovní půjčka od FlexiFin nabízí zajímavé úvěrové podmínky. Pokud si zažádáte o 30 000 Kč a splatíte je v termínu, za půjčku přeplatíte pouze 7 500 Kč. Žádost o FlexiFin půjčku přitom zdárně dokončí hned 91 procent klientů. U 98 procent schválených žádostí jsou pak peníze odesílány na účet už za 10 sekund od schválení. O půjčku je navíc možné žádat online prostřednictvím internetu, přičemž úvěrovou smlouvu podepíšete pomocí SMS zprávy.

Rychlá nebankovní půjčka od FlexiFin

Půjčka od FlexiFin je krátkodobým úvěrem, jehož prostřednictvím si můžete půjčit až 30 000 Kč standardně na dobu 30 dnů. Splácení tohoto úvěru, který může plnit rovněž funkci rychlé půjčky do výplaty však lze prodloužit za poplatek až na 12 měsíců. FlexiFin má poměrně nízká kritéria hodnocení žadatelů, a proto je půjčka schválena více než v 90 procentech případů. Peníze jsou následně odesílány okamžitě po schválení žádosti, není tak výjimkou, když má klient peníze na účtu už za 10 minut.

FlexiFin půjčka je zároveň flexibilním úvěrem – můžete čerpat libovolnou částku v mezích úvěrového rámce, který činí 1 000 – 30 000 Kč. Pokud vám například stačí pouze 15 000 Kč není třeba čerpat plný úvěrový limit, abyste se nezadlužili zbytečně moc a nedostali se posléze do problémů se splácením. O úvěr je navíc možné žádat online, a to jak prostřednictvím počítače, tak i z mobilního telefonu – žádost tak můžete podat z pohodlí domova, ze školy nebo třeba během polední pauzy ve vašem zaměstnání. Za půjčku navíc platíte nulový úrok – platí se však jednorázový poplatek, odvíjející se od výše půjčky.

Hlavní výhody rychlá FlexiFin půjčky

 • Peníze můžete čerpat téměř okamžitě
 • Můžete si půjčit až 30 000 Kč
 • Úvěr je možné sjednat online
 • Od druhé půjčky není nutné prokazovat příjem
 • Splátku půjčky je možné odložit až na 12 měsíců
 • Dopředu víte, kolik nakonec za půjčku zaplatíte

Pro koho je FlexiFin půjčka vhodná?

FlexiFin půjčka je krátkodobým úvěrem, který nabízí nižší úvěrový rámec, určitě se tak nejedná o úvěr, kterým byste mohli pokrýt značné finanční výdaje. Jako půjčka do výplaty, která vám pomůže překonat krátkodobý finanční nedostatek však může posloužit dobře. Abyste mohli žádat o půjčku musíte být plnoletí. Výjimkou je, že nemusíte být českým občanem – postačí vám trvalý pobyt na českém území.

Při žádosti o půjčku je potřeba uvést váš příjem, nemusíte se však bát žádného složitého a zdlouhavého prověřování. Poskytovatel úvěru společnost FlexiFin zároveň musí ze zákona nahlížet do registru dlužníků – bohužel, většina negativních záznamů v registrech bývá problémem, proto se nejedná o typickou půjčku pro zadlužené klienty.

Je bezpečné sjednat si nebankovní půjčku?

V současné době se nemusíte ničeho bát. Český nebankovní trh je regulován ČNB a téměř z něj vymizely podvodné a lichvářské praktiky. Je však jasné, že každý úvěr je třeba splatit a pravdou je, že nebankovní společnosti obvykle nabízejí méně výhodné úvěrové podmínky než konkurence v podobě bankovních institucí. V rámci nebankovního trhu však půjčka od FlexiFin však nabízí poměrně výhodné úvěrové podmínky. Pokud však nestihnete uhradit splátku včas a neprodloužíte si délku splácení, počítejte se sankcí za prodlení se splácením (i jejich výše je však regulována ze strany ČNB).

Pokud pak nebudete půjčku splácet vůbec, naběhnou vám úroky z prodlení, pokuty za nesplácení půjčky a následně přijde soud – a soudní výlohy. Stejný postup by vás však čekal i v případě nesplácení bankovní půjčky. Před žádostí o nebankovní – stejně jako bankovní – půjčku je zkrátka třeba si dobře rozmyslet, zda budete schopní půjčku splatit v řádném termínu.

Jak probíhá vyřízení půjčky FlexiFin:

Proces vyřízení rychlé FlexiFin půjčky je velmi snadný, protože probíhá celý online:

 1. Zvolte výši půjčky až do 30 000 Kč s fixní splatností 30 dní.
 2. Vyplňte osobní údaje typu jméno, příjmení, adresa bydliště, číslo bankovního účtu atd.
 3. Dodejte požadované doklady.
 4. Ihned po odeslání FlexiFin vaši žádost vyhodnotí.
 5. Je-li vám půjčka schválena, stačí podepsat smlouvu prostřednictvím SMSky.
 6. Peníze vám jsou řádově v sekundách po podpisu smlouvy odesílány na účet.

FAQ – Časté otázky a odpovědi

Kolik peněz mi FlexiFin půjčí a na jak dlouhou dobu?

Žádat můžete o částku v rozmezí 1 000 – 30 000 Kč. Délka splatnosti úvěru činí 30 dní, s tím, že si ji v případě problémů můžete za poplatek prodloužit až na 12 měsíců.

Jedná se o půjčku bez registru a doložení příjmů?

V žádosti o půjčku musíte uvést výši svých příjmů a společnost samozřejmě nahlíží do registrů dlužníků, jak ji nařizuje zákon. Některé negativní záznamy v registrech dlužníků bývají problémem, nejedná se tak o typickou půjčku bez registru – přesto je více než 90 % žádostí schváleno.

Můžu si s FlexiFin půjčit i hotově?

Během žádosti o půjčku je nutné uvést číslo vašeho účtu, na který budou finanční prostředky zaslány. FlexiFin nenabízí hotovostní půjčku, nejedná se tak o půjčku na ruku. Proto není úvěr od FlexiFin vhodný ani pro žadatele v exekuci.

Jaké úroky a poplatky za půjčku zaplatím?

S půjčením peněz nejsou spojené žádné úroky, nicméně zaplatíte za vypůjčení peněz jednorázový poplatek, který postupně roste od 330 Kč (u půjčky 1 000 Kč) až do 7 500 Kč (u půjčky 30 000 Kč).

Mohou si FlexiFin půjčku pořídit i cizinci?

Ano, mohou. FlexiFin se neorientuje pouze na české žadatele. Podmínkou však je trvalý pobyt na území České republiky.

Co mě čeká, když nebudu schopný půjčku splácet?

Tak jako kdekoliv jinde vás nejdříve postihnou poplatky za prodlení se splácením a v nejzazším případě vás může čekat i soud. Nicméně vždy máte možnost si splatnost půjčky prodloužit za poplatek až na 12 měsíců.

Poplatky

Ačkoliv je FlexiFin půjčka nebankovní úvěrem, nabízí dlužníkům poměrně výhodné úvěrové podmínky. Máte-li však dobrou bonitu, levněji si půjčíte v bance. Za vypůjčené peníze se platí jednorázový poplatek, který se odvíjí od výše půjčky. V tabulce níže můžete vidět, jakou částku přeplatíte při jednotlivých výších úvěrů:

Ukázka splátek

Částka Splatnost RPSN Celková částka
5 000 Kč 30 dní 2 571,8 % 6 550 Kč
12 000 Kč 30 dní 1 732,1 % 15 240 Kč
21 000 Kč 30 dní 1 410,3 % 26 250 Kč
30 000 Kč 30 dní 1 410,3 % 37 500 Kč

O společnosti FlexiFin s.r.o.

Vždy je důležité půjčovat si peníze u seriózního poskytovatele, který by měl na svých stránkách transparentně uvádět své kontaktní údaje. Zároveň by měl být regulovaný Českou národní bankou (s čímž se obvykle nebankovní poskytovatelé na webu rádi chlubí) a obě podmínky společnost FlexiFin splňuje.

Kontakty

 • Adresa: Čechyňská 419/14a, Trnitá, 602 00 Brno-střed
 • Telefon: +420 530 515 571 nebo +420 800 987 654
 • E-mail: info@flexifin.cz
 • Web: www.flexifin.cz

Vyplňte online žádost

Žádost o půjčku odešlete online. Vše zařídíte ze svého domova a do 15 minut již můžete očekávat její schválení.

Budete kontaktování

Schválení žádosti probíhá okamžitě. Budete obratem kontaktováni poskytovatelem půjčky a domluvíte si podmínky čerpání.

Obdržíte peníze

Výplata peněz proběhne na váš bankovní účet. Peníze můžete získat ještě v den podání žádosti o půjčku.

Kategorie

COOL Money půjčka
Minutová půjčka Equa bank
Zonky.cz logo
Cofidis půjčka
Logo od České spořitelny
MONETA půjčka
Hodnocení
0 / 5 4.5

Your page rank: