skip to Main Content

COOL CREDIT půjčka

 • Peníze už do 10 minut
 • Rozsah půjčky až 1 000 až 20 000 Kč
 • Splatnost až 30 dní
Půjčka od COOL CREDIT
COOL CREDIT půjčka

Výše půjčky až
20 000 Kč

Splatnost půjčky
5 – 30 dní

Sleva na půjčku
20 %

Typ půjčky: Nebankovní půjčka, půjčka do výplaty
Výše půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
Splatnost: 3 – 120 měsíců
Nový klient: až 10 000 Kč
Úrok: od 0 % p.a.
Kontrola registru: Ano
Doložení příjmu: Ano

Mikropůjčka od Cool Credit nabízí opravdu rychlou pomoc, když se ocitnete ve finanční tísni nebo vás zastihne neplánovaný výdaj. Úroky mohou být i 0 % a díky různým akcím ušetříte až polovinu na poplatcích. Velkou předností je rychlost vyhodnocení a odeslání peněz, které můžete mít na účtě do 15 minut od schválení žádosti. Celý proces je kompletně on-line a nemusíte nikam chodit, smlouva se podepisuje prostřednictvím SMS kódu.

Rychlá půjčka do výplaty od COOL CREDIT

Ať už potřebujete několik tisíc do výplaty nebo koupit nový spotřebič, nikdo se vás nebude ptát, na co peníze využijete. Jako nový klient můžete získat od 1 000 do 10 000 Kč, což by mělo bez problémů stačit na pokrytí nutných výdajů. Se splatností mikropůjčky Cool Credit do 30 dní se navíc závazku zbavíte rychle a nebude vás zbytečně zatěžovat. Uspět přitom mohou i lidé se zápisem v registru dlužníků, ačkoliv jim banky žádosti rovnou zamítají.

Komu je žádost schválena, vytvoří mu nebankovní společnost automaticky účet, v němž uvidí smlouvu a všechny důležité informace. Po splacení se mu také zvýší limit a bude moci žádat o částku až 20 000 Kč. Jelikož už jste procesem schvalování prošli, nebude nutné znovu všechno vypisovat, a kdykoliv tak máte „rezervu“ s vyplacením do několika minut. A pokud se sejde více výdajů najednou, lze využít také Cool Credit půjčky na splátky se splatností 3 měsíců.

Výhody půjčky COOL CREDIT

 • Žádat lze online, nikam chodit nemusíte
 • Vyhodnocení žádosti do 5 minut
 • Okamžité převedení peněz (po schválení)
 • Limit až 20 000 Kč při opětovné žádosti
 • Starý zápis v registru lze přehlédnout

Pro koho je mikropůjčka CoolCredit vhodná?

Základem mikropůjčky Cool Credit je rychlost posouzení a okamžité vyplacení peněz, abyste mohli řešit svou finanční situaci pohotově. Toho využijí lidé v případě, kdy se jim rozbil důležitý spotřebič a potřebují ho nahradit, nebo se jim opozdila výplata. Cool Credit může poskytnout půjčku do výplaty i lidem se zápisem v registru dlužníků, zároveň je však nutné doložit, že si dal žadatel všechno do pořádku a splacení pro něj nebude problém.

COOL CREDIT půjčuje zodpovědně podle ČNB

I když se jedná o nebankovní společnost, není získání půjčky jisté, jak si někteří myslí. Dle platných zákonů České republiky a nařízení ČNB musí každý poskytovatel prověřit schopnost žadatele půjčku  splatit, aniž by ovlivnila jeho životní situaci. Je tedy důležité prokázat stabilní příjem i zaměstnání, a stejně tak nesmíte být v exekuci nebo insolvenci. Na rozdíl od banky umí Cool Credit přehlédnout malé prohřešky v rejstříku dlužníků, jedná-li se kupříkladu o neuhrazený poplatek za vedení účtu, který nevyužíváte.

Reprezentativní příklad ze stránek CoolCredit:

Půjčka 1 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0 % ročně, poplatek za poskytnutí půjčky 325 Kč, RPSN 2 969 %, výše splátky 1 325 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 1 325 Kč. Tento příklad platí pouze v případě, že bude úvěr řádně splacen a nedojde k jeho prodloužení.

Průběh žádosti o mikropůjčku COOL CREDIT

Pokud si nejste některým z kroků v žádosti jistí, prošli jsme ho a sepsali jednotlivé body:

 1. Nejdříve si pomocí posuvníku zvolte částku až 20 000 Kč (noví klienti max. 10 000 Kč)
 2. Po kliknutí na “Získat peníze” si můžete výši upravit
 3. Druhým posuvníkem si nastavte splatnost od 5 do 30 dní
 4. Vyplňte základní údaje o své osobě a pokračujte
 5. Následně vyplňte údaje o příjmech a zaměstnavateli
 6. K ověření bude nutné doplnit bankovní účet a další informace o sobě

Následně dojde k předběžnému vyhodnocení vaší žádosti, a bude-li vše v pořádku, budete ji moci podepsat pomocí SMS kódu. Jako poslední krok pošlete ověřovací poplatek 1 Kč na účet Cool Credit, aby měl poskytovatel jistotu, že zasílá peníze na účet vám.

FAQ – Časté otázky a odpovědi

O jakou částku mohu u COOL CREDIT žádat?

Jako novému klientovi vám COOL CREDIT půjčí od 1 000 do 10 000 Kč. Od druhé půjčky se limit zvyšuje na 12 500 Kč, od třetí na 15 000 Kč, a od čtvrté lze získat rovných 20 000 Kč.

Jaká bude výše úroků a RPSN?

Samotné úroky jsou často 0 %, zatímco RPSN může přesáhnout i hranici 10 000 %. Neznamená to však, že musí být drahá, to závisí na celkovém nastavení. V rámci průběžných akcí je navíc možné získat až 50% slevu a výrazně tak ušetřit.

Za jak dlouho musím peníze vrátit?

Protože se jedná o rychlou mikropůjčku, má vždy splatnost do 30 dní, zatímco nejkratší je 5 dní.

Co musím k žádosti o COOL CREDIT půjčku doložit?

Nezbytné bude vyplnit osobní údaje, bez nich to nepůjde, ověřit občanský průkaz, a být plnoletý. Důležité je rovněž vyplnit údaje o zaměstnavateli a ověřit stabilitu příjmu.

Lze získat půjčku i se zápisem v registru?

COOL CREDIT posuzuje každou žádost individuálně a zápis v registru neznamená automatické zamítnutí. V závislosti na druhu prohřešku a vaší současné situaci dokáže COOL CREDIT zápis přehlédnout.

Pokud nemohu splácet, jaký bude postup?

V první řadě je nutné kontaktovat poskytovatele a situaci řešit. Jestliže tak neuděláte nebo zkrátka peníze vrátit nezvládnete, bude vám po splatnosti účtován úrok 0,1 % denně z dlužné částky. COOL CREDIT si zároveň může naúčtovat poplatky za upomínky a domluvení splátkového kalendáře (o poplatcích píšeme v úvodu).

Musím ručit nebo zastavovat majetek?

Nikoliv, mikropůjčka je poskytována na smlouvu bez ručitele a zastavování majetku, protože se jedná o nižší částky.

Co když jsem cizinec, půjčí mi?

Bohužel ne, cizinci si u COOL CREDIT nepůjčí ani v případě, že mají všechna důležitá potvrzení.

COOL CREDIT recenze půjčky

COOL CREDIT recenze

Když ráno zjistíte, že vám nefunguje lednička, je to dost nepříjemné. Patřím mezi běžné smrtelníky, co nemůžou jít a koupit novou za 10 tisíc. Naštěstí jsem měl nějakou rezervu a Coolcredit mi dorovnal zbytek, který jsem hned z další výplaty vrátil. Za mě super a budu předávat dobrou zkušenost.

Cool Credit mi opravdu pomohl za 5 minut 12, protože mi ani přes slibování nedorazila výplata, a já neměla za co nakoupit na prodloužený víkend :))) Rychlost poskytnutí mě překvapila, za 8 minut jsem peníze měla. Tahle společnost opravdu zachránila situaci!

Poplatky

Mikropůjčka od COOL CREDIT nabízí žadatelům průměrné podmínky a lze se dostat na úroky 0 % p.a., které jsou pak vyváženy vyšší RPSN. Poskytovatel průběžně pouští do světa kódy, s jejichž pomocí můžete dostat 10 – 20 % slevu na celý úvěr, a v některých případech zlevní dokonce o polovinu. Pokud byste hledali první půjčku zdarma, COOL CREDIT ji bohužel nenabízí.

Vyhodnocení žádosti vás nic nestojí, a stejně tak je zdarma poskytnutí a správa mikropůjčky. Pokud ji splatíte včas, žádné další poplatky vás nečekají. V případě prodlení si však COOL CREDIT účtuje pokutu 0,1 % z dlužné částky za každý den. Splácení je možné odložit až o měsíc, za což si poskytovatel naúčtuje nemalá procenta z dlužné částky: Odklad o 7 dní za 15 %, odklad o 15 dní za 25 %, a odklad o 30 dní za 32,5 %.

Kdo svou situaci neřeší včas a pošle mu COOL CREDIT upomínku, zaplatí za ni 500 Kč (písemná doručovaná poštou), nebo 100 Kč za e-mailovou, případně 50 Kč za telefonickou a 30 Kč za SMS. Zpoplatněna je rovněž tvorba splátkového kalendáře, a to 450 Kč. Jestliže odmítnete situaci i nadále řešit, může si věřitel naúčtovat i náklady spojené s vymáháním dlužné částky.

Ukázka splátek

Částka Splatnost RPSN Poplatek Celková částka
1 000 Kč 30 dní 2 969 % 325 Kč 1 325 Kč
3 000 Kč 30 dní 2 969 % 975 Kč 3 975 Kč
5 000 Kč 30 dní 2 969 % 1 625 Kč 6 625 Kč
10 000 Kč 30 dní 2 969 % 3 250 Kč 13 250 Kč
12 000 Kč 30 dní 2 969 % 3 900 Kč 15 900 Kč
15 000 Kč 30 dní 2 969 % 4 875 Kč 19 875 Kč
20 000 Kč 30 dní 2 969 % 6 500 Kč 26 500 Kč

O společnosti COOL CREDIT s.r.o.

COOL CREDIT s.r.o. je na českém trhu od roku 2013 a na rozdíl od konkurentů se jedná o ryze českou společnost s tuzemským kapitálem. Od počátku se zaměřuje na poskytování rychlých mikropůjček se splatností do 30 dnů, a roku 2016 přidala také půjčku na splátky. Ve stejném roce proběhla novela zákona o poskytování spotřebitelských úvěrů, a COOL CREDIT s.r.o. jako jedna z několika desítek společností získala licenci ČNB.

Kontakty

 • Adresa: Václavské náměstí 841/3, 110 00 Praha 1
 • Telefon: +420 226 219 946 (Po – Pá od 07:00 do 19:00, So – Ne od 10:00 do 16:00)
 • E-mail: info@coolcredit.cz
 • Web: www.coolcredit.cz

Vyplňte online žádost

Žádost o půjčku odešlete online. Vše zařídíte ze svého domova a do 15 minut již můžete očekávat její schválení.

Budete kontaktování

Schválení žádosti probíhá okamžitě. Budete obratem kontaktováni poskytovatelem půjčky a domluvíte si podmínky čerpání.

Obdržíte peníze

Výplata peněz proběhne na váš bankovní účet. Peníze můžete získat ještě v den podání žádosti o půjčku.

Kategorie

EveryDay Plus půjčka
Zaplo půjčka ihned
CreditStar půjčka
Kamali půjčka ihned
CreditGO půjčka
ViaSMS půjčka
Crediton půjčka
Hodnocení
0 / 5 5

Your page rank: