skip to Main Content

Cofidis půjčka

 • Účelové i neúčelové půjčky pro každého
 • Individuální i partnerské půjčky
 • Výplata peněz na účet nebo v hotovosti
 • Možnost pojištění úvěru
Partnerská půjčka od Cofidis
Cofidis půjčka

Výše půjčky až
1 000 000 Kč

Splatnost půjčky
12 – 120 měsíců

Úrok již od
7,9 % ročně

Typ půjčky: Nebankovní
Výše půjčky: 20 000 – 1 000 000 Kč
Splatnost: 12 – 120 měsíců
Úrok: od 7,9 % p.a.
Kontrola registru: Ano (individuálně)
Doložení příjmu: Ano

Hotovostní i bezhotovostní půjčka Cofidis až do 1 000 000 Kč

Nabídka finanční společnosti Cofidis nadchne každého, komu chybí finanční prostředky na jeho běžné nebo mimořádné, drobné či velké výdaje. Výši úvěru i dobu jeho splatnosti si zde flexibilně přizpůsobíte svým představám tak, aby co nejméně zatížil váš rodinný rozpočet.

Půjčka na auto, domácnost i rekonstrukci

V Cofidis vám půjčí až 1 000 000 Kč, pokud získané peníze investujete do pořízení nového vozu, výstavby nemovitosti nebo do vybavení své domácnosti. O půjčku můžete požádat online a během několika hodin až dní budete vyrozuměni o tom, zda byla vaše žádost o peníze schválena. Při sjednání smlouvy se stanoví jasné podmínky a fixní úrok pro celou dobu splácení. Nestane se vám tedy, že by se najednou vaše měsíční splátky nečekaně navýšily. Doba splácení úvěru se pohybuje od 12 do 120 měsíců. Máte tedy možnost platit méně i více podle svých preferencí. K půjčce si můžete sjednat také výhodné pojištění, které vás zajistí v případě, že přijdete o práci nebo náhle onemocníte.

Cofidis půjčka bez poplatků

Již při sjednání půjčky si můžete všimnout, že úvěr má stejnou roční úrokovou sazbu jako je jeho RPSN. To znamená, že za půjčku neplatíte žádné další poplatky, platíte pouze úrok. Vedení účtu, schválení půjčky nebo i její předčasné splacení máte tak zcela zdarma. Úrok může být velmi výhodný, již od 7,9 % podle konkrétních podmínek sjednání. O půjčku můžete požádat sami nebo se svým partnerem. Ve druhém případě vám bude nabídnuta takzvaná partnerská půjčka nebo novomanželská půjčka, podle vašeho stavu. Tato půjčka nabízí ještě výhodnější podmínky než půjčka individuální. Její sjednání vyřídíte za pár kliknutí pohodlně po internetu. Ani při žádosti ve dvou tedy nemusíte nikam chodit.

Kdo může o půjčku požádat

Na rozdíl od jiných půjček je půjčka Cofidis opravdu flexibilní. Finanční společnost nabízí půjčku jak občanům ČR, tak i SR. Podmínkou je pouze trvalý pobyt na území České republiky. Žadatelem o peníze dále musí být starší 18 let a pobírat doložitelný příjem. Tím je zajištěno, že si budete půjčovat opravdu zodpovědně, dle zásad finanční společnosti. Také byste neměli mít žádný negativní zápis v registru dlužníků. Při žádosti musíte také připojit svůj bankovní účet, na který vám budou peníze po schválení poslány, nebo mobilní telefon, na který vás mohou ze strany společnosti kontaktovat. Dejte přednost půjčce, která nabízí férové podmínky sjednání i čerpání.

Cofidis přihlášení

Zajímá vás, jak se přihlásit o půjčku Cofidis? Záleží, zda jste novým klientem nebo si půjčujete opakovaně. Novým klientům postačí, když kliknou vpravo na hlavní stránce na jedno z tlačítek v obdélníku „vyberte částku“. Následně budete přesměrovaní na standardní formulář žádosti o půjčku. Pokud jste již registrovaní, pak je nejsnadnější cestou k přihlášení o půjčku proklik skrz tlačítko v pravé horním rohu s názvem „klientská zóna“.

Vlastnosti půjčky

 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
 • Předčasné splacení zdarma
 • Peníze na běžném účtu do 24 hodin
 • Flexibilní splácení půjčky

Podmínky půjčky

 • Pro občany České nebo Slovenské republiky
 • Vyžaduje se trvalý pobyt
 • Pouze pro osoby bez zápisu v registru dlužníků
 • Nutnost pobírat doložitelný příjem

Produkty od Cofidisu

Reprezentativní příklad

Splácení úvěru v celkové výši 200 000 Kč: pevná zápůjční roční úroková sazba: 8,83 %, doba splácení 48 měsíců, měsíční splátka 4 961 Kč, RPSN 9,20, celková částka splatná spotřebitelem 238 128 Kč, poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč, žádné další poplatky nejsou účtovány. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. 

Časté dotazy

Kdo může o půjčku Cofidis požádat?

Půjčka je určena pro žadatele, co jsou starší 18 let. Musíte pobírat stálý měsíční příjem, být bez záznamu v registru dlužníků a mít trvalý pobyt na území ČR. Pokud se bude jednat o bezhotovostní půjčku, je povinné zadání čísla bankovního účtu a také je nutné vlastnit mobilní telefon.

Pojí se s půjčkou nějaké poplatky?

Ne, sjednání i vedení úvěru Cofidis máte zcela zdarma. Stejně tak nemusíte platit nic za předčasné splacení půjčky.

Jak dlouho trvá schválení půjčky?

Půjčka je schválena během 1 až 2 dní. Po této době tedy čekejte rozhodnutí o konečném posouzení a schválení.

Jak dlouho trvá vyplacení prostředků?

Peníze získáte už do 24 hodin po finálním posouzení žádosti a schválení vaší půjčky.

Je překážkou pro schválení půjčky důchod nebo mateřské dovolená?

O půjčku můžete žádat kdykoliv, pokud pobíráte pravidelný měsíční příjem. Pokud jsou vaše příjmy minimální, doporučujeme vám žádat s partnerem nebo s partnerkou, protože spolu dosáhnete na mnohem lepší bonitu.

Jak se dá půjčka předčasně splatit?

Půjčku můžete předčasně splatit kdykoliv, když budete mít k dispozici dostatečný objem finančních prostředků. Stačí jen uhradit vyšší splátku. S předčasným splacením půjčky se nepojí žádné poplatky.

Na co se vztahuje pojištění úvěru?

K půjčce Cofidis si můžete sjednat pojištění, které pokryje výpadek vašich příjmů při ztrátě zaměstnání, dočasné pracovní neschopnosti, ztrátě samostatnosti nebo v případě úmrtí. Hradí se až 100 % měsíční splátky.

Jaké doklady jsou potřeba k vyřízení žádosti o půjčku?

Při žádosti o půjčku Cofidis si připravte kopii občanského průkazu a druhého dokladu, měsíční výpis z bankovního účtu a potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele (pokud žádáte o vyšší částku než 100 000 Kč).

Lze upravit výši měsíčních splátek?

Ano, s měsíčními splátkami u půjčky můžete libovolně manipulovat a měnit je dle svých představ, a to zcela zdarma. Pouze pro každou výši úvěru musí být dodržena určitá minimální splátka.

Jakým způsobem se půjčka u Cofidis splácí?

Ideální je nastavení inkasa na bankovním účtu, ze kterého se pak automaticky budou převádět prostředky na váš účet u Cofidis. Nestane se vám tak, že byste nějakou půjčku uhradili se zpožděním.

Společnost Cofidis s.r.o.

Informace o poskytovateli půjčky COFIDIS s.r.o.

Cofidis se zabývá poskytováním spotřebitelských a revolvingových úvěrů, s nimiž patří mezi největší mezinárodní společnosti. U nás v ČR nabízí své služby již od roku 2004. U společnosti můžete vybírat z několika typů výhodných účelových i neúčelových úvěrů, jejichž férové podmínky jsou zajištěny dlouhodobými zkušenostmi v této oblasti a profesionální klientskou péči. Všechny produkty jsou na 100 % transparentní a bez poplatků. U Cofidis vždy víte, za co platíte své peníze.

Kontakty

Vyplňte online žádost

Žádost o půjčku odešlete online. Vše zařídíte ze svého domova a do 15 minut již můžete očekávat její schválení.

Budete kontaktování

Schválení žádosti probíhá okamžitě. Budete obratem kontaktováni poskytovatelem půjčky a domluvíte si podmínky čerpání.

Obdržíte peníze

Výplata peněz proběhne na váš bankovní účet. Peníze můžete získat ještě v den podání žádosti o půjčku.

Kategorie

SMS Credit půjčka
Rychlá PLUS Půjčka
Crediton půjčka
Creditportal půjčka
Půjčka7.cz
Kredito půjčka
VIA SMS půjčka
Zaplo půjčka ihned
Creditsor půjčka
Ferratum půjčka
Hodnocení
0 / 5 5

Your page rank: