skip to Main Content
Cofidis půjčka

Výše půjčky až
500 000 Kč

Splatnost půjčky
12 – 84 měsíců

Úrok již od
5,89 % ročně

Poplatek za půjčku
0 Kč

Cofidis půjčka

 • Účelové i neúčelové půjčky pro každého
 • Individuální i partnerské půjčky
 • Výplata peněz na účet nebo v hotovosti
 • Možnost pojištění úvěru
Šťastná
Vlastnosti půjčky
 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
 • Předčasné splacení zdarma
 • Peníze na běžném účtu do 24 hodin
 • Flexibilní splácení půjčky
Podmínky půjčky
 • Pro občany České nebo Slovenské republiky
 • Vyžaduje se trvalý pobyt
 • Pouze pro osoby bez zápisu v registru dlužníků
 • Nutnost pobírat doložitelný příjem
Reprezentativní příklad
 • Výše půjčky 120 000 Kč
 • Doba splatnosti 84 měsíců
 • Úroková sazba i RPSN 7,11 %
 • Celkem zaplatíte 151 620 Kč
Výhodné úroky a žádné skryté poplatky - Vyřízení do 5 minut

Hotovostní i bezhotovostní půjčka Cofidis až do 500 000 Kč

Nabídka finanční společnosti Cofidis nadchne každého, komu chybí finanční prostředky na jeho běžné nebo mimořádné, drobné či velké výdaje. Výši úvěru i dobu jeho splatnosti si zde flexibilně přizpůsobíte svým představám tak, aby co nejméně zatížil váš rodinný rozpočet.

Půjčka na auto, domácnost i rekonstrukci

V Cofidis vám půjčí až 500 000 Kč, pokud získané peníze investujete do pořízení nového vozu, výstavby nemovitosti nebo do vybavení své domácnosti. O půjčku můžete požádat online a během několika hodin až dní budete vyrozuměni o tom, zda byla vaše žádost o peníze schválena. Při sjednání smlouvy se stanoví jasné podmínky a fixní úrok pro celou dobu splácení. Nestane se vám tedy, že by se najednou vaše měsíční splátky nečekaně navýšily. Doba splácení úvěru se pohybuje od 12 do 90 měsíců. Máte tedy možnost platit méně i více podle svých preferencí. K půjčce si můžete sjednat také výhodné pojištění, které vás zajistí v případě, že přijdete o práci nebo náhle onemocníte.

Cofidis půjčka bez poplatků

Již při sjednání půjčky si můžete všimnout, že úvěr má stejnou roční úrokovou sazbu jako je jeho RPSN. To znamená, že za půjčku neplatíte žádné další poplatky, platíte pouze úrok. Vedení účtu, schválení půjčky nebo i její předčasné splacení máte tak zcela zdarma. Úrok může být velmi výhodný, již od 7,9 % podle konkrétních podmínek sjednání. O půjčku můžete požádat sami nebo se svým partnerem. Ve druhém případě vám bude nabídnuta takzvaná partnerská půjčka nebo novomanželská půjčka, podle vašeho stavu. Tato půjčka nabízí ještě výhodnější podmínky než půjčka individuální. Její sjednání vyřídíte za pár kliknutí pohodlně po internetu. Ani při žádosti ve dvou tedy nemusíte nikam chodit.

Kdo může o půjčku požádat

Na rozdíl od jiných půjček je půjčka Cofidis opravdu flexibilní. Finanční společnost nabízí půjčku jak občanům ČR, tak i SR. Podmínkou je pouze trvalý pobyt na území České republiky. Žadatelem o peníze dále musí být starší 18 let a pobírat doložitelný příjem. Tím je zajištěno, že si budete půjčovat opravdu zodpovědně, dle zásad finanční společnosti. Také byste neměli mít žádný negativní zápis v registru dlužníků. Při žádosti musíte také připojit svůj bankovní účet, na který vám budou peníze po schválení poslány, nebo mobilní telefon, na který vás mohou ze strany společnosti kontaktovat. Dejte přednost půjčce, která nabízí férové podmínky sjednání i čerpání.

Cofidis přihlášení

Zajímá vás, jak se přihlásit o půjčku Cofidis? Záleží, zda jste novým klientem nebo si půjčujete opakovaně. Novým klientům postačí, když kliknou vpravo na hlavní stránce na jedno z tlačítek v obdélníku „vyberte částku“. Následně budete přesměrovaní na standardní formulář žádosti o půjčku. Pokud jste již registrovaní, pak je nejsnadnější cestou k přihlášení o půjčku proklik skrz tlačítko v pravé horním rohu s názvem „klientská zóna“.

Produkty od Cofidisu

Tabulka splátek

Výše půjčkyDoba splatnostiÚroková sazbaMěsíční splátkaCelková částka
40 000 Kč36 měsíců10,1 %1 293 Kč46 548 Kč
100 000 Kč48 měsíců9,7 %2 522 Kč121 056 Kč
200 000 Kč60 měsíců7,89 %4 045 Kč242 700 Kč
300 000 Kč72 měsíců7,89 %5 244 Kč377 568 Kč
400 000 Kč84 měsíců5,49 %5 746 Kč482 664 Kč
500 000 Kč84 měsíců5,49 %7 183 Kč603 372 Kč

Vyplňte online žádost

Žádost o půjčku odešlete online. Vše zařídíte ze svého domova a do 15 minut již můžete očekávat její schválení.

Budete kontaktování

Schválení žádosti probíhá okamžitě. Budete obratem kontaktováni poskytovatelem půjčky a domluvíte si podmínky čerpání.

Obdržíte peníze

Výplata peněz proběhne na váš bankovní účet. Peníze můžete získat ještě v den podání žádosti o půjčku.

Vlastnosti půjčky Cofidis

Požádejte o flexibilní půjčku Cofidis ještě dnes a dosáhněte na výhodné podmínky. Půjčte si až 500 000 Kč bez rizika a vysokých poplatků. U Cofidis vždy víte, kolik za vybrané služby zaplatíte.

Hodnocení
0 / 5 0

Your page rank:

Back To Top