skip to Main Content
Best Půjčka

Výše půjčky až
170 000 Kč

Splatnost půjčky
0 – 84 měsíců

Úrok již od
0 % ročně

Poplatek za půjčku
0 Kč

Best Půjčka

 • Nahradí mikropůjčku i spotřebitelský úvěr
 • Čerpání i splácení za výhodných podmínek
 • Bezpečná a jednoduchá půjčka z pohodlí domova
 • Možnost získání akčních slev
Půjčka Plus pro každého
Vlastnosti půjčky
 • Výše půjčky od 500 do 170 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky až 84 měsíců
 • Neúčelové čerpání finančních prostředků
 • Bez zástavy a ručitele
Podmínky půjčky
 • Určena pro osoby ve věku od 18 let
 • Vyžaduje se bydliště v ČR
 • Bez zástavy nemovitosti
 • Bez ručení další osobou
Univerzální půjčka bez nahlížení do registru dlužníků

Výhodná Best Půjčka až do 170 000 Kč

Best Půjčka představuje řešení pro každého, komu chybí finanční prostředky. Díky flexibilní výši, v jaké se poskytuje, ji může využít úplně každý. Stačí jen vyplnit nezávaznou žádost a počkat, až vás ze strany finanční společnosti kontaktují.

Flexibilní mikropůjčka do 4 500 Kč

Mikropůjčku do výše 4 500 Kč může využít každý, kdo má hluboko do kapsy. Ať už pracujete a požádáte o ni jako o půjčku před výplatou, nebo si ji necháte vyplatit jako studentskou půjčku, v důchodu či na mateřské, rozhodně s ní nesáhnete vedle. Její výše se pohybuje od 500 do 4 500 Kč a peníze na svůj účet můžete získat ihned. Best půjčka je známá vysokým procentem schválených žádostí, takže se s velkou pravděpodobností nestanete, že by vaše žádost byla zamítnuta. Vyplňuje se online a vy tedy za vyřízením půjčky nemusíte vůbec nikam chodit. Čekají vás zde jasné a férové podmínky a půjčka je tak skvělou alternativou ke kontokorentu nebo ke kreditní kartě.

Best půjčka nahradí spotřebitelský úvěr

Jestliže potřebujete zafinancovat nějaké větší výdaje, je pro vás ideální volbou půjčka od 4 500 do 170 000 Kč, která podléhá individuálním podmínkám svého schválení. Peníze se splácí v průběhu 12 až 84 měsíců. Máte tedy stanovené měsíční splátky, které pravidelně odvádíte. Správnou kombinací vypůjčené částky a doby její splatnosti dosáhnete na příznivé splátky, co příliš nezatíží váš rodinný rozpočet. Peníze můžete využít na cokoliv a k jejich čerpání tedy nemusíte dokládat žádné faktury ani jiné doklady. Nečeká vás zde tedy žádné zbytečné papírování ani vysoké poplatky navíc. O všem, co je nutné zaplatit, se dozvíte hned při schválení své žádosti a poplatky budou rozpuštěny do vašich splátek.

Snadné vyřízení online

Best půjčku si pohodlně vyřídíte online, což je pro vás velmi výhodné. Žádost se podává přes internet. Vyplňuje se do ní částka – zda žádáte o půjčku do 4 500 Kč nebo do 170 000 Kč. Dále musíte uvést své osobní a kontaktní údaje. Posouzení žádosti je individuální a dokonce můžete požadovat její přednostní vyřízení, pokud na peníze opravdu spěcháte. Kontaktuje vás specialista z finanční společnosti, od kterého se dozvíte, na jak vysokou půjčku máte nárok. Půjčky jsou schvalovány průběžně po celý den. Jakmile dojde ke schválení půjčky, bude odeslána na váš běžný účet.

Produkty od Best Půjčky

 • Mini půjčka do 4 500 Kč
 • Mega půjčka do 170 000 Kč

Vyplňte online žádost

Žádost o půjčku odešlete online. Vše zařídíte ze svého domova a do 15 minut již můžete očekávat její schválení.

Budete kontaktování

Schválení žádosti probíhá okamžitě. Budete obratem kontaktováni poskytovatelem půjčky a domluvíte si podmínky čerpání.

Obdržíte peníze

Výplata peněz proběhne na váš bankovní účet. Peníze můžete získat ještě v den podání žádosti o půjčku.

Vlastnosti Best půjčky

Požádat o Best půjčku se vyplatí i vám. Vyberte si jednu ze dvou půjček, v celkové výši maximálně 170 000 Kč, která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

Hodnocení
0 / 5 0

Your page rank: