skip to Main Content

Půjčka ve zkušební době? I to se dá zařídit

Půjčka ve zkušební době

Inkoust od podpisu na vaší nové pracovní smlouvě ještě ani nezaschl a vy přemýšlíte o úvěru? Půjčky ve zkušební době nabízí celá řada úvěrových poskytovatelů. To že jste v novém zaměstnání, tudíž ve zkušební době, ještě neznamená, že nemůžete získat půjčku. Naopak řada půjčkových společností, vám pomůže i v takové situaci. Je z čeho vybírat. Na českém trhu můžete vybírat z půjček ve zkušební době, které nejenom uspokojí vaši potřebu po penězích, navíc nabídnou velmi konkurenceschopné úrokové sazby a nízké poplatky.

Půjčka ve zkušební době je úvěrem, který vám umožní půjčit si peníze, i když se právě nacházíte na začátku vaší pracovní kariéry nebo jste prostě změnili zaměstnání. Nejčastěji mohou zájemci, kteří se v této situaci ocitli, žádat o půjčky bez doložení příjmů. Úvěrový poskytovatelé v tomto případě postupují velmi flexibilně, nechtějí po žadatelích prokazování příjmů, proto si žádost o tyto půjčky mohou podat i lidé na nových pracovních pozicích. Kde však tento a jemu podobné typy půjček hledat?

V bance vám povětšinou nepomůžou.

I přestože jste osoba v pracovním poměru, v bance na vás často budou pohlížet jako na nedůvěryhodné, protože se nacházíte teprve ve zkušební době. Během tohoto období může být zaměstnanec kdykoliv vyhozen bez varování či záruk. V případě banky bývá často překážkou i pracovní doba na dobu určitou.

Bankovní věřitelé tedy mají strach z potenciálních dlužníků, kteří jsou ve zkušební době. Koneckonců, pokud ztratíte práci, můžete také přijít o možnost splácet svůj úvěr. Existují však i výjimky. Zvlášť pokud si nechystáte půjčit vyšší částku, ale preferujete spíše krátkodobé půjčky.

Pomocnou ruku vám podá nebankovní společnost

Obecně lze říct, že při žádosti o bankovní půjčku dochází ke zdlouhavému a podrobnému ověřování bonity klienta, tak jak káže zákon. Samozřejmě banky díky detailnímu prověřování oddělí potenciálně rizikové klienty a mohou si dovolit nabídnout i atraktivní úvěrové podmínky. Podobně výhodně si však můžete půjčit i jinde, navíc bez obtěžujícího schvalovacího procesu.

Dokud nezískáte pracovní smlouvu na dobu neurčitou musíte se porozhlížet hlavně po nebankovních půjčkách. Nemusíte však hned propadat skepsi. Díky množství nebankovních společností a šíři možností musí i nebankovní společnosti nabízet slušné úvěrové podmínky. Klienti zkrátka mají z čeho vybírat. Půjčování u nebankovních společností má i své další klady. Kromě toho, že vám půjčí i ve „zkušebce“ snadno si můžete obstarat i rychlou půjčku ještě dnes, pokud na peníze extra spěcháte.

Pro půjčku s úrokem pod 3 % nemusíte do banky!

Stále si myslíte, že není možné získat u nebankovní společnosti levnou a výhodnou půjčku ve zkušební době? Co kdybychom vám řekli, že si takovou půjčku můžete zřídit s úrokem, kterému nemůže konkurovat ani žádná banka. V dnešní době velmi oblíbená peer-to-peer platforma Zonky, kde půjčují lidé peníze lidem, vám nabídne úrok už od 2,99 %.

Hodnocení
0 / 5 5

Your page rank:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.